anibar-header

حمل انواع تانکر | باربری تانکر

حمل و نقل انواع تانکر از تهران و شهرستان ها با استفاده از انواع خودروی باربری مخصوصا کمرشکن برای حمل تانکرهای بزرگ و سنگین 

ارسال تانکر از تهران به هر نقطه ای از کشور در کمترین زمان ممکن به همراه بهترین بیمه نامه برای حفظ سرمایه و سلامت محموله 

 

ارسال تانکر به شهرستان ها

 

آنی بار به عنوان برترین و حرفه ای ترین ارائه دهنده خدمات باربری تانکر و سایر قطعات صنعتی و تجاری ، همه از تهران برای همه شهر ها و شهرستان ها سرویس های باربری را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

 

آنی بار امکان حمل انواع تانکر فلزی (فولادی و آهنی و گالوانیزه و استیل) و تانکر پلاستیکی (پلی اتیلن و فایبرگلاس) و تانکرهای شخصی سازی شده با ابعاد غیر متعارف را دارد . 

برای حمل و نقل سنگین در تماس نقاط کشور فقط کافیست با شماره های آنی بار در تماس باشید تا بهترین خدمات را برای انتقال تانکر یا سایر قطعات در اختیار شما قرار دهیم. 

 

تانکر هوایی
تانکر هوایی

 

 

هزینه های حمل تانکر

 

برای حمل و نقل تانکر ها ، مهمترین عامل موثر در هزینه های باربری نوع خودروی باربری و همچین فاصله مبدا و مقصد میباشد . 

 

 

برای حمل و نقل تانکر باید ابعاد آن را بصورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم تا در کمترین زمان ممکن بهترین و ارزانترین خدمات باربری را در اختیار شما قرار دهیم .

 

خودروهای مختلفی برای حمل تانکر مورد استفاده قرار میگیرند که عبارتند از : 

 

 

هر یک از این خودروهای باربری دارای توان حمل و ابعاد و شرایط خاص هستند که مشاوره با کارشناسان ما سبب انتخاب خودروی باربری و همچنین کاهش هزینه ها و افزایش سرعت خدمات خواهد شد . 

 

تماس با ما
تماس با ما

حمل لودر با تخصصی ترین تیم باربری توسط آنی بار 

 

 

انواع تانکر های قابل حمل

 

 

تانکر های هوایی

که از ظرفیت 1000 لیتر الی 500000 لیتر بسته به ارتفاع پایه بنا به پیشنهاد کارفرما ساخته می شود انواع مخزن هوایی عبارتند از:

-نوپی
-مخروطی
-کروی

 

نوع ورق مصرفی در این مخازن ورق گالوانیزه با ضخامت های مختلف متناسب با ظرفیت، و ورق سیاه به همراه رنگ اپوکسی برای آب آشامیدنی است.

کاربرد مخزن های هوایی جهت تامین آب شرکت های صنعتی، روستاها، کارخانه های بزرگ، مصارف آب آشامیدنی و آبیاری زمین های ورزشی چمن و… است.

مخزن های ماشینی تانکر ماشینی:

 

برای حمل آب، سوخت، و انواع مایعات استفاده میشود. این تانکر ها در دو مدل

 

-اشمیتز
-بیضی

 

ساخته می شود که از ظرفیت 2000 لیتر الی 30000 لیتر امکان اجرا و ساخت را دارد. تانکر ماشینی جهت حمل آب شرب، با ورق گالوانیزه ساخته می شود و تانکر ماشینی جهت حمل سوخت و آب غیر شرب، با ورق گرم (سیاه ST37) با ضخامت ها و ظرفیت های مختلف طراحی و اجرا می شود.

 

حمل و نقل انواع تانکر با تریلی
حمل و نقل انواع تانکر با تریلی

 

علاوه بر حمل تانکر ،  حمل ژنراتور دیزلی و حمل بیل مکانیکی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای انجام خواهد شد . 

 

آیا برای حمل تانکر از بیمه استفاده میشود ؟ 

 

بله . برای حمل و نقل تانکر در هر ابعاد و با هر شرایطی از بیمه نامه کامل استفاده میشود . مجموعه آنی بار باری ارسال تانکر به هر نقطه ای از کشور خود را موظف به ارائه بهترین خدمات می داند . از همین جهت ، از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید . 

 

برای حمل تانکر از بیمه ایران استفاده می شود و تا 100 میلیون تومان به صورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد . در صورتی که ارزش تانکر شما بیش از این مقدار باشد ، افزایش میزان پوشش بیمه با پرداخت مابه التفاوت انجام خواهد شد . 

 

مجموعه آنی بار برای حمل بار ترافیکی یا محموله های عادی از بیمه نامه کامل استفاده می نماید . 

 

مشاوره برای جابجایی تانکر

اگر قصد دارید تانکر یا سازه هایی مشابه آن را به نقطه دیگری انتقال دهید ، بهتر است قبل از هرچیز با مشاوران و کارشناسان آنی بار در تماس باشید تا با مشاوره تخصصی و سریع بهترین خودروی باربری در اختیار شما قرار گیرد . انتخاب خودروی باربری مناسب حمل و نقل بار شما را سریعتر ، ارزان تر و ایمن تر خواهد کرد . 

برای باربری تانکر به شهرستان ها یا داخل تهران ، با شماره تلفن ما در تماس باشید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید