anibar-header

کمرشکن کرمان | کمرشکن از تهران به کرمان

حمل و نقل محموله های سنگین و فوق سنگین از تهران به کرمان یک فرایند تخصصی و حرفه ای است و هر شرکت باربری امکان ارائه این خدمات را ندارد . مجموعه آنی بار با سابقه طولانی در خصوص ارائه خدمات باربری سنگین امکان جابجایی و حمل و نقل محموله های حساس و سنگین را برای شما فراهم می نماید . 

 

حمل بارهای ترافیکی به کرمان 

 

 

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل آنی بار ، جاببجایی بارهای ترافیکی از تهران به کرمان است . با استفاده از خدمات انی بار امکان ارسال بارهای مختلف که از نظر عرض و طول و ارتفاع از حد استاندارد جاده ای خارج هستند را به نقاط مختلف کرمان ارسال کنید . 

 

 

حمل و نقل بارهای ترافیکی بصورت همه روزه با تریلی کفی یا تریلی کمرشکن همراه با اخذ مجوزات کامل از وزارت راه انجام میشود . 

حمل بار ترافیکی به کرمان
حمل بار ترافیکی به کرمان

 

 

باربری با انواع کمرشکن برای کرمان

 

 

برای ارسال بار و محموله های بزرگ و طویل و مرتفع به استان کرمان ، امکان ارسال بار های شما با کمرشکن های مختلف که توان حمل متفاوتی دارند فراهم است . 

 

کمرشکن ها به صورت 5 محور ، 7 محور ، 9 محور و 11 محور برای حمل و نقل انواع محموله مورد استفاده قرار میگیرند که بر اساس وزن محموله و ابعاد آن باید کمرشکنی متناسب با آن را انتخاب کنید . 

 

کمرشکن های آنی بار بصورت همه روزه از تهران و همه شهر های کشور برای حمل و نقل محموله های شما آماده ارائه خدمات دقیق و حرفه ای میباشند . 

>> حمل و نقل سنگین بصورت همه روزه با کمترین هزینه

 

حمل بیل مکانیکی با کمرشکن به کرمان

 

بیل مکانیکی یکی از دستگاه هایی است که برای حمل آن نیاز به کمرشکن داریم . بیل مکانیکی دارای ابعاد مختلفی است که ابعاد شهری آنها به راحتی با کمرشکن پل دار قابل حمل هستند . 

برای حمل و نقل بیل مکانیکی باید به عرض و وزن آن توجه ویژه ای داشت . در بسیاری از موارد با توجه به وزن کم محموله ، عرض زیاد آن سبب میشود که برای حمل و نقل نیاز به خودروی باربری بزرگ تری داشته باشیم . 

بیل مکانیکی بصورت زنجیری و لاستیکی برای حمل و نقل بین شهری از تریلی استفاده میشود . 

لودر برای کرمان
لودر برای کرمان

 

 

حمل سازه فلزی با کمرشکن به کرمان

 

سازه های فلزی یکی دیگر از مواردی هستند که برای حمل و نقل آنها باید از تریلی کمرشکن یا کشویی استفاده کرد . 

 

 

سازه هایی که دارای طول بلند یا وزن زیاد هستند با استفاده از کمرشکن های مختلف قابل ارسال به کرمان هستند . 

 

پایه سوله های بزرگ و عظیم از دیگر قطعاتی هستند که برای حمل تا کرمان نیاز به کمرشکن دارند .

 

ویژه >> کمرشکن یزد با کمترین هزینه 

 

حمل دستگاه راهسازی به کرمان

 

برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی می توانید از طریق تماس با آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار داشته باشید . دستگاه های راهسازی نسبت به همه محموله های سنگین در داخل کشور جابجایی بیشتری دارند و برای پروژه های مختلف به نقاط مختلف کشور ارسال میشوند . 

آنی بار برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی از تهران و شهرستان ها به کرمان ، همه روزه خدمات باربری و تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد . 

  • حمل لودر و گریدر
  • حمل غلطک 
  • حمل بولدوزر 
  • تراکتور 

برای حمل همه این دستگاه های نام برده شده ، بهترین گزینه استفاده از تریلی کمرشکن است . اگر وزن دستگاه ها حدود 24 – 25 تن باشند ، تریلی کمرشکن 2 محور مورد استفاده قرار میگیرد . 

در صورتی که حدود 30 تن باشد ، از کمرشکن 7 محور استفاده میشود . درصورتی که محموله شما وزن نهایتا 55 تن داشته باشته باشد از تریلی کمرشکن 11 محور استفاده خواهد شد . 

بنابر این ، برای حمل و نقل دستگاه های راهسازی ابتدا نیاز به اطمینان از تناز و وزن دستگاه ها داریم . 

تماس با ما
تماس با ما

 

حمل بار ترافیکی بصورت تخصصی و حرفه ای با آنی بار 

 

پوشش تمام شهر های استان کرمان

 

 

آنی بار به عنوان یکی از خدمات دهندگان تخصصی و حرفه ای انواع حمل و نقل های سنگین و فوق سنگین برای کرمان ، امکان ارسال بار به همه نقاط استان کرمان را برای شما فراهم می نماید . از همین جهت ،شما می توانید برای جیرفت ، سیرجان ، رفسنجان ، بم ، زرند ، کهنوج ، شهربابک ، کهنوج و. . . . . ارسال محموله های سنگین را با کمترین هزینه انجام دهید . 

 

 

باربری کمرشکن بصورت همه روزه و از تمام نقاط کشور مخصوصا از تهران برای استان کرمان به همراه بهترین بیمه نامه و با بارنامه معتبر به شما ارائه میگردد . اگر قصد حمل و نقل تخصصی محموله های سنگین را دارید ، تنها آنی بار بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید