anibar-header

کمرشکن کرمان | کمرشکن از تهران به کرمان

حمل و نقل محموله های سنگین و فوق سنگین از تهران به کرمان یک فرایند تخصصی و حرفه ای است و هر شرکت باربری امکان ارائه این خدمات را ندارد . مجموعه آنی بار با سابقه طولانی در خصوص ارائه خدمات باربری سنگین امکان جابجایی و حمل و نقل محموله های حساس و سنگین را برای شما فراهم می نماید . 

 

حمل بارهای ترافیکی به کرمان 

 

 

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل آنی بار ، جاببجایی بارهای ترافیکی از تهران به کرمان است . با استفاده از خدمات انی بار امکان ارسال بارهای مختلف که از نظر عرض و طول و ارتفاع از حد استاندارد جاده ای خارج هستند را به نقاط مختلف کرمان ارسال کنید . 

 

 

حمل و نقل بارهای ترافیکی بصورت همه روزه با تریلی کفی یا تریلی کمرشکن همراه با اخذ مجوزات کامل از وزارت راه انجام میشود . 

مجموعه آنی بار علاوه بر خدمات کمرشکن کرمان ، همه روزه و با کمترین هزینه کمرشکن اصفهان را نیز با بهترین کیفیت انجام خواهد داد .

حمل بار ترافیکی به کرمان
حمل بار ترافیکی به کرمان

 

برای انتقال محموله های بسیار سنگین و یا محموله های بسیار حجیم از بوژی استفاده می شود . 

 

باربری با انواع کمرشکن برای کرمان

 

 

برای ارسال بار و محموله های بزرگ و طویل و مرتفع به استان کرمان ، امکان ارسال بار های شما با کمرشکن های مختلف که توان حمل متفاوتی دارند فراهم است . 

 

کمرشکن ها به صورت 5 محور ، 7 محور ، 9 محور و 11 محور برای حمل و نقل انواع محموله مورد استفاده قرار میگیرند که بر اساس وزن محموله و ابعاد آن باید کمرشکنی متناسب با آن را انتخاب کنید . 

 

کمرشکن های آنی بار بصورت همه روزه از تهران و همه شهر های کشور برای حمل و نقل محموله های شما آماده ارائه خدمات دقیق و حرفه ای میباشند . 

>> حمل و نقل سنگین بصورت همه روزه با کمترین هزینه انجام خواهد شد. 

 

حمل بیل مکانیکی با کمرشکن به کرمان

 

بیل مکانیکی یکی از دستگاه هایی است که برای حمل آن نیاز به کمرشکن داریم . بیل مکانیکی دارای ابعاد مختلفی است که ابعاد شهری آنها به راحتی با کمرشکن پل دار قابل حمل هستند . 

برای حمل و نقل بیل مکانیکی باید به عرض و وزن آن توجه ویژه ای داشت . در بسیاری از موارد با توجه به وزن کم محموله ، عرض زیاد آن سبب میشود که برای حمل و نقل نیاز به خودروی باربری بزرگ تری داشته باشیم . 

بیل مکانیکی بصورت زنجیری و لاستیکی برای حمل و نقل بین شهری از تریلی استفاده میشود . 

علاوه بر بیل مکانیکی ، حمل جرثقیل نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد . 

لودر برای کرمان
لودر برای کرمان

 

 

حمل سازه فلزی با کمرشکن به کرمان

 

سازه های فلزی یکی دیگر از مواردی هستند که برای حمل و نقل آنها باید از تریلی کمرشکن یا کشویی استفاده کرد . 

 

 

سازه هایی که دارای طول بلند یا وزن زیاد هستند با استفاده از کمرشکن های مختلف قابل ارسال به کرمان هستند . 

 

پایه سوله های بزرگ و عظیم از دیگر قطعاتی هستند که برای حمل تا کرمان نیاز به کمرشکن دارند .

 

علاوه بر باربری کمرشکن کرمان ، برای کمرشکن یزد با کمترین هزینه می توانید با شماره های ما در تماس باشید. 

حمل سازه های فلزی در باربری کمرشکن کرمان
حمل سازه های فلزی در باربری کمرشکن کرمان

حمل دستگاه راهسازی به کرمان

 

برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی می توانید از طریق تماس با آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار داشته باشید . دستگاه های راهسازی نسبت به همه محموله های سنگین در داخل کشور جابجایی بیشتری دارند و برای پروژه های مختلف به نقاط مختلف کشور ارسال میشوند . 

آنی بار برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی از تهران و شهرستان ها به کرمان ، همه روزه خدمات باربری و تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد . 

  • حمل لودر و گریدر
  • حمل غلطک 
  • حمل بولدوزر 
  • تراکتور 

برای حمل همه این دستگاه های نام برده شده ، بهترین گزینه استفاده از تریلی کمرشکن است . اگر وزن دستگاه ها حدود 24 – 25 تن باشند ، تریلی کمرشکن 2 محور مورد استفاده قرار میگیرد . 

در صورتی که حدود 30 تن باشد ، از کمرشکن 7 محور استفاده میشود . درصورتی که محموله شما وزن نهایتا 55 تن داشته باشته باشد از تریلی کمرشکن 11 محور استفاده خواهد شد . 

بنابر این ، برای حمل و نقل دستگاه های راهسازی ابتدا نیاز به اطمینان از تناز و وزن دستگاه ها داریم . 

تماس با ما
تماس با ما

 

حمل بار ترافیکی بصورت تخصصی و حرفه ای با آنی بار 

 

 

استفاده از بهترین بیمه برای باربری کمرشکن کرمان 

 

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آنی بار ، استفاده از بیمه نامه کامل برای انتقال محموله های مختلف می باشد . در خدمات باربری کرمان نیز از بهترین بیمه نامه برای تضمین امنیت محموله و سرمایه شما استفاده می شود. 

 

ما در آنی بار با استفاده از بیمه ایران محموله های شما را با بالاترین پوشش بیمه منتقل خواهیم نمود.  بیمه ایران دارای پوشش های جزئی و کلی می باشد که جبران خسارات را به راحتی و در اسرع وقت انجام خواهد داد . بیمه باربری کمرشکن کرمان تا 100 میلیون تومان رایگان است. 

 

علاوه بر باربری کمرشکن کرمان برای باربری کمرشکن اهواز نیز این بیمه نامه مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

پوشش تمام شهر های استان کرمان

 

 

آنی بار به عنوان یکی از خدمات دهندگان تخصصی و حرفه ای انواع حمل و نقل های سنگین و فوق سنگین برای کرمان ، امکان ارسال بار به همه نقاط استان کرمان را برای شما فراهم می نماید . از همین جهت ،شما می توانید برای جیرفت ، سیرجان ، رفسنجان ، بم ، زرند ، کهنوج ، شهربابک ، کهنوج و. . . . . ارسال محموله های سنگین را با کمترین هزینه انجام دهید . 

 

 

باربری کمرشکن بصورت همه روزه و از تمام نقاط کشور مخصوصا از تهران برای استان کرمان به همراه بهترین بیمه نامه و با بارنامه معتبر به شما ارائه میگردد . اگر قصد حمل و نقل تخصصی محموله های سنگین را دارید ، تنها آنی بار بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید