anibar-header

کمرشکن همدان | کمرشکن از تهران به همدان

حمل و نقل انواع محموله  و بارهای سنگین و فوق سنگین از تهران برای همدان با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت خدمات . ارسال محموله های با وزن بالا ، طول زیاد ، عرض غیر استاندارد و ارتفاع بلند بصورت تخصصی و حرفه ای به تمام نقاط استان همدان

باربری و حمل بار ترافیکی از تهران برای همدان بصورت همه روزه و ارزان قیمت  

 

 

حمل  بارهای ترافیکی به همدان

 

 

همانطور که گفته شد ، محموله هایی که دارای یکی از شرایط زیر باشند در قلمرو محموله های ترافیکی هستند و برای حمل و نقل آنها باید مجوزات مشخصی را از وزارت راه اخذ نمود . 

  • محموله های دارای وزن بسیار زیاد 
  • محموله های دارای طول زیاد 
  • محموله های دارای عرض زیاد 
  • محموله های دارای ارتفاع 

برای حمل و نقل اینگونه محموله ها به همدان یا هر نقطه دیگری از کشور ، باید از خودروهای باربری مشخصی استفاده نمود . به همین جهت می توانید از طریق تماس با ما برای حمل و نقل ترافیکی خود بهترین خدمات را دریافت نمایید . 

 

به عنوان مثال ، یکی از دستگاه هایی که برای حمل آن به خدمات حمل و نقل سنگین نیاز داریم جرثقیل است . برای حمل جرثقیل به تجربه و سابقه طولانی نیاز است که در این خصوص مجموعه آنی بار کاملا بی رقیب است . 

 

انواع کمرشکن برای همدان

 

برای حمل و محموله های سنگین و فوق سنگین شما ، مجموعه انی بار انواع تریلی کمرشکن را در اختیارتان قرار میدهد . 

 

 

تریلی کمرشکن دارای طول های مختلفی است که هریک با ساختاری مشخص توان حمل وزن خاصی را دارند . 

 

 

به عنوان مثال ، برای حمل بیل مکانیکی همدان ، می توانیم از یک تریلی کمرشکن 2 محور پل دار استفاده کنیم . در صورتی که بیل مکانیکی دارای وزن بیشتری باشد با از 5 محور یا حتی 9 و 11 محور نیز بهره برد . 

بر همین اساس ، مشاوران و کارشناسان مجموعه با بررسی ابعاد و وزن محموله شما بهترین خودروی باربری را در اختیار شما قرار خواهند داد تا محموله شما به سرعت و با ایمنی بالا به همدان ارسال شود . 

 

حمل و نقل سنگین با کمرشکن برای استان همدان
حمل و نقل سنگین با کمرشکن برای استان همدان

حمل و نقل کمباین به همدان با کمرشکن

 

 

کمباین یکی از مهمترین دستگاه ها در صنعت کشاورزی است که برای درو محصولات مورد استفاده قرار میگیرد . کمبایتن ها معمولا دارای ابعاد بزرگ و وزن بالایی هستند و میبایست با استفاده از تریلی کمرشکن جابجا شوند . 

 

 

برای حمل و نقل کمباین ، از هر نقطه ای از ایران مخصوصا از تهران فقط کافیست با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید . 

 

علاوه بر کمباین ، حمل و نقل انواع تراکتور نیز بصورت همه روزه برای شهر های مختلف استان همدان نیز انجام خواهد شد .

 

بهترین و کاملترین خدمات باربری سنگین را می توانید از طریق آنی بار تجربه کنید و بهترین و بروزترین تجهیزات باربری را در اختیار داشته باشید . 

 

ویژه >> کمرشکن زنجان با کمترین هزینه و بصورت همه روزه 

 

 

حمل پایه سوله و سازه فلزی به همدان

 

 

برای حمل و نقل محموله های سنگین یا حجیم مانند سازه های فلزی و پایه سوله معمولا از تریلی کمرشکن استفاده می شود . اما در برخی موارد به دلیل مساعد بودن شرایط برای حمل بار تریلی کفی ، این خدمات با تریلی کفی نیز انجام میشود . 

 

 

تریلی های کمرشکن برای حمل پایه سوله و سازه فلزی گزینه بسیار مناسبی هستند مخصوصا انواع تریلی کشویی که امکان افزایش و کاهش طول آنها نیز فراهم است . 

 

 

برای ارسال پایه سوله در برخی موارد از تریلی کشویی نیز استفاده میشود . این تریلی نوعی از تریلی ها با قابلیت افزایش طول میباشد . 

 

یکی از خدمات ویژه و همه روزه آنی بار علاوه بر کمرشکن همدان ، خدمات کمرشکن لرستان است که برای انتقال انواع محموله های سنگین و بزرگ به صورت همه روزه ارائه می شود.

 

حمل-قطعات-سوله-و-سازه-فلزی
حمل-قطعات-سوله-و-سازه-فلزی

بیمه نامه مخصوص حمل و نقل سنگین برای همدان

 

اگر قصد دارید محموله های سنگین و فوق سنگین را از تهران و شهرستان ها به همدان ارسال کنید ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا در زمان جابجایی دستگاه های صنعتی و راهسازی با خیال آسوده محموله خود را به جاده ها بسپارید . 

 

 

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار کاملترین بیمه نامه است که در صورت بروز هرگونه حادثه منجر به خسارت کلی و جزئی ، تمام خسارات را در اسرع وقت به شما عزیزان پرداخت خواهد نمود . 

 

 

بیمه نامه آنی بار تا چندین میلیارد تومان قابلیت پوشش دارد و محموله شما بصورت کامل با هر ارزش مالی تحت پوشش خواهد بود . 

 

تماس با ما
تماس با ما

برای خدمات کمرشکن قزوین نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش نمایید . 

مشاوره سنگین بار کمرشکن همدان

 

برای حمل و نقل سنگین و فوق سنگین با استفاده از کمرشکن به استان همدان ، باید این موضوع را در نظر داشته باشید که مشاوره مهمترین و اصلی ترین موضوعی است که در هزینه های شما و کیفیت و ایمنی حمل و نقل موثر است . با مشاوران و کارشناسان ما در خصوص نوع محموله ، شرایط آن و خودروی مناسب و بییمه نامه مشاوره نمایید تا خدماتی بی نقص و سریع و ارزان برای کمرشکن همدان در اختیار داشته باشید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید