anibar-header

کمرشکن لرستان | باربری کمرشکن از تهران به لرستان

ارسال محموله های بزرگ و سنگین از تهران و سایر شهر های کشور به استان لرستان با کمترین هزینه با استفاده از انواع کمرشکن . حمل و نقل تخصصی دستگاه و محموله های بزرگ و سنگین با نازلترین نرخ کرایه 

 

تخصصی ترین خدمات باربری برای استان لرستان برای حمل محموله ترافیکی با کمترین هزینه از طریق آنی بار به شما عزیزان ارائه می گردد .

 

 

انواع کمرشکن برای استان لرستان

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های سنگین شما ، از انواع تریلی کمرشکن استفاده می نماید تا با مناسب ترین خودرو محموله شما جابجا شود . حمل و نقل محموله های سنگین با کمرشکن نیاز به بررسی دقیق آنها دارد تا خودروی باری مناسبی برای آن انتخاب شود تا خسارات احتمالی به حداقل برسد . 

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های ، تریلی کمرشکن پل دار  ، 5 محور ، 9 محور و 11 محور را در اختیار شما قرار میدهد که انتخاب آن مستقیما بستگی به وزن محموله دارد . 

 

هر یک از انواع تریلی کمرشکن توان حمل بار مشخصی دارند که بار اضافه برای آن مساوی است با افزایش احتمال وقوع حادثه

علاوه بر کمرشکن لرستان ، همه روزه کمرشکن اصفهان نیز با کمترین هزینه و قیمت در اختیار شما قرار میگیرد .

کمرشکن برای استان لرستان
کمرشکن برای استان لرستان

 

حمل دستگاه های راهسازی با کمرشکن برای لرستان 

 

 

مهمترین خدمات حمل و نقل سنگین ، جابجایی دستگاه های راهسازی است . برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی که معمولا بصورت پروژه ای در نقاط مختلف کشور جابجا میشوند باید از تریلی کمرشکن استفاده کرد اما نوع کمرشکن بستگی به ابعاد ، وزن و شرایط دستگاه ها دارد . 

 

در بسیاری از موارد ، دستگاه های راهسازی با استفاده از تریلی کمرشکن پلدار به راحتی جابجا میشوند . اما در مواردی نیز دستگاه ها سنگین تر از ان هستند که با استفاده از تریلی کمرشکن پلدار قابل جابجایی باشند . 

 

 

در چنین مواردی از کمرشکن 5 محور ، 9 محور و 11 محور استفاده میشود که برای بارگیری و تخلیه میبایست از سکو یا جرثقیل استفاده نمود . 

 

انواع دستگاه های راهسازی : 

 • لودر 
 • بیل مکانیکی 
 • گریدر 
 • غلطک
 • و . . . 

 

یکی از تخصص های آنی بار علاوه بر کمرشکن لرستان ، کمرشکن شیراز است که امکان انتقال محموله های مختلف را در کمترین زمان برای شما فراهم می نماید . 

ارسال قطعات سنگین به لرستان 

 

کارخانجات و صنایع پتروشیمی و نیروگاه ها معمولا دارای دستگاه ها و قطعات عظیمی هستند که علاوه بر وزن زیاد ممکن است در برخی موارد ابعاد بزرگی نیز داشته باشند . 

در برخی از موارد وزن این محموله های به صدها تن می رسد . برای جابجایی و حمل اینگونه قطعات سنگین از بوژی استفاده میشود . 

این خودروی باربری قابلیت افزایش طول را دارد و با اضافه کردن تعدادی کشنده ، امکان افزایش قدرت آن برای حمل بارهای بسیار سنگین فراهم میشود . 

 

 

شهر های تحت پوشش باربری کمرشکن در استان لرستان

 

برای ارسال محموله با انواع تریلی کمرشکن ، آنی بار همه شهر ها و شهرستان های استان لرستان را تحت پوشش خود قرار داده است . 

 

 

به این ترتیب ، شما هیچ محدودیتی برای ارسال بار و کالای خود نخواهید داشت و در کمترین زمان ممکن می توانید به هر نقطه ای از استان لرستان چه از تهران و چه از سایر شهر های کشور محموله های سنگین ، حجیم و طویل خود را ارسال کنید . 

 

 • خرم اباد 
 • پلدختر 
 • بروجرد 
 • الیگودرز
 • دورود
 • کوهدشت
 • ازنا 
 • الشتر 
 • نورآباد و . . . . 

 

ویژه >> کمرشکن اراک بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار 

 

باربری کمرشکن لرستان با بیمه کامل 

 

برای ارسال هر نوع بار و کالایی بصورت بین شهری استفاده از بیمه نامه کاملا لازم و واجب است تا درصورت بروز حادثه ، امکان جبران خسارات فراهم باشد . 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های سنگین شما با استفاده از تریلی کمرشکن از بیمه نامه ای کامل با سطح پوشش بسیار بالا استفاده می نماید تا در صورت بروز حادثه ای ، امکان جبران خسارات برای شما فراهم باشد . 

میزان پوشش بیمه مستقیما به ارزش محموله شما بستگی دارد و بر اساس ارزش اعلامی توسط شما بیمه نامه صادر میگردد . 

 

هر گونه خسارت طبیعی و غیرطبیعی که محموله وارد شود ، توسط بیمه ایران به شما عزیزان پرداخت خواهد شد . 

تماس با ما
تماس با ما

 

مشاوره و بررسی محموله در خدمات باربری با کمرشکن

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های قبل از هرچیز به تشخیص شما وابسته است . اینکه شما اطلاعات کافی از دستگاه یا محوله خود داشته باشید ( ابعاد و وزن )

 

 

در بسیاری از موارد صاحبین محموله ها اطلاعاتی در خصوص آن ندارند ، در چنین مواردی کارشناسان و متخصصان آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما در محل مورد نظر حضور خواهند یافت تا از نزدیک شرایط محموله را مورد بررسی قرار دهند . 

 

 

در این موارد ، نوع خودروی باربری بر اساس وزن و ابعاد محموله شما توسط کارشناسان مشخص و نسبت به اخذ مجوز های لازم اقدام میشود . 

برای خدمات حمل و نقل سنگین ، همه روزه تیم متخصص انی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید