anibar-header

کمرشکن لرستان | باربری کمرشکن از تهران به لرستان

ارسال محموله های بزرگ و سنگین از تهران و سایر شهر های کشور به استان لرستان با کمترین هزینه با استفاده از انواع کمرشکن . حمل و نقل تخصصی دستگاه و محموله های بزرگ و سنگین با نازلترین نرخ کرایه 

 

تخصصی ترین خدمات باربری برای استان لرستان برای حمل محموله ترافیکی با کمترین هزینه از طریق آنی بار به شما عزیزان ارائه می گردد .

 

 

انواع کمرشکن برای استان لرستان

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های سنگین شما ، از انواع تریلی کمرشکن استفاده می نماید تا با مناسب ترین خودرو محموله شما جابجا شود . حمل و نقل محموله های سنگین با کمرشکن نیاز به بررسی دقیق آنها دارد تا خودروی باری مناسبی برای آن انتخاب شود تا خسارات احتمالی به حداقل برسد . 

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های ، تریلی کمرشکن پل دار  ، 5 محور ، 9 محور و 11 محور را در اختیار شما قرار میدهد که انتخاب آن مستقیما بستگی به وزن محموله دارد . 

 

هر یک از انواع تریلی کمرشکن توان حمل بار مشخصی دارند که بار اضافه برای آن مساوی است با افزایش احتمال وقوع حادثه

 

کمرشکن برای استان لرستان
کمرشکن برای استان لرستان

 

حمل دستگاه های راهسازی با کمرشکن برای لرستان 

 

 

مهمترین خدمات حمل و نقل سنگین ، جابجایی دستگاه های راهسازی است . برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی که معمولا بصورت پروژه ای در نقاط مختلف کشور جابجا میشوند باید از تریلی کمرشکن استفاده کرد اما نوع کمرشکن بستگی به ابعاد ، وزن و شرایط دستگاه ها دارد . 

 

در بسیاری از موارد ، دستگاه های راهسازی با استفاده از تریلی کمرشکن پلدار به راحتی جابجا میشوند . اما در مواردی نیز دستگاه ها سنگین تر از ان هستند که با استفاده از تریلی کمرشکن پلدار قابل جابجایی باشند . 

 

 

در چنین مواردی از کمرشکن 5 محور ، 9 محور و 11 محور استفاده میشود که برای بارگیری و تخلیه میبایست از سکو یا جرثقیل استفاده نمود . 

 

انواع دستگاه های راهسازی : 

 • لودر 
 • بیل مکانیکی 
 • گریدر 
 • غلطک
 • و . . . 

 

ارسال قطعات سنگین به لرستان 

 

کارخانجات و صنایع پتروشیمی و نیروگاه ها معمولا دارای دستگاه ها و قطعات عظیمی هستند که علاوه بر وزن زیاد ممکن است در برخی موارد ابعاد بزرگی نیز داشته باشند . 

در برخی از موارد وزن این محموله های به صدها تن می رسد . برای جابجایی و حمل اینگونه قطعات سنگین از بوژی استفاده میشود . 

این خودروی باربری قابلیت افزایش طول را دارد و با اضافه کردن تعدادی کشنده ، امکان افزایش قدرت آن برای حمل بارهای بسیار سنگین فراهم میشود . 

 

 

شهر های تحت پوشش باربری کمرشکن در استان لرستان

 

برای ارسال محموله با انواع تریلی کمرشکن ، آنی بار همه شهر ها و شهرستان های استان لرستان را تحت پوشش خود قرار داده است . 

 

 

به این ترتیب ، شما هیچ محدودیتی برای ارسال بار و کالای خود نخواهید داشت و در کمترین زمان ممکن می توانید به هر نقطه ای از استان لرستان چه از تهران و چه از سایر شهر های کشور محموله های سنگین ، حجیم و طویل خود را ارسال کنید . 

 

 • خرم اباد 
 • پلدختر 
 • بروجرد 
 • الیگودرز
 • دورود
 • کوهدشت
 • ازنا 
 • الشتر 
 • نورآباد و . . . . 

 

ویژه >> کمرشکن اراک بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار 

 

باربری کمرشکن لرستان با بیمه کامل 

 

برای ارسال هر نوع بار و کالایی بصورت بین شهری استفاده از بیمه نامه کاملا لازم و واجب است تا درصورت بروز حادثه ، امکان جبران خسارات فراهم باشد . 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های سنگین شما با استفاده از تریلی کمرشکن از بیمه نامه ای کامل با سطح پوشش بسیار بالا استفاده می نماید تا در صورت بروز حادثه ای ، امکان جبران خسارات برای شما فراهم باشد . 

میزان پوشش بیمه مستقیما به ارزش محموله شما بستگی دارد و بر اساس ارزش اعلامی توسط شما بیمه نامه صادر میگردد . 

 

هر گونه خسارت طبیعی و غیرطبیعی که محموله وارد شود ، توسط بیمه ایران به شما عزیزان پرداخت خواهد شد . 

تماس با ما
تماس با ما

 

مشاوره و بررسی محموله در خدمات باربری با کمرشکن

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های قبل از هرچیز به تشخیص شما وابسته است . اینکه شما اطلاعات کافی از دستگاه یا محوله خود داشته باشید ( ابعاد و وزن )

 

 

در بسیاری از موارد صاحبین محموله ها اطلاعاتی در خصوص آن ندارند ، در چنین مواردی کارشناسان و متخصصان آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما در محل مورد نظر حضور خواهند یافت تا از نزدیک شرایط محموله را مورد بررسی قرار دهند . 

 

 

در این موارد ، نوع خودروی باربری بر اساس وزن و ابعاد محموله شما توسط کارشناسان مشخص و نسبت به اخذ مجوز های لازم اقدام میشود . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید