anibar-header

کمرشکن شیراز | کمرشکن از تهران به شیراز

حمل و نقل محموله های سنگین و حجیم با استفاده از تریلی کمرشکن از تهران برای تمام نقاط شیراز و استان فارس بصورت تخصصی و ارزان قیمت توسط تیم آنی بار انجام میشود و محموله های شما در اسرع وقت منتقل میشوند. 

 

ارسال انواع قطعات و دستگاه های صنعتی و کارگاهی با نازلترین نرخ کرایه به تمام نقاط شیراز و فارس بدون هزینه های اضافی انجام خواهد شد و برای امنیت محموله های از بهترین بیمه استفاده میشود. 

 

کمرشکن شیراز از همه نقاط کشور و خصوصا از تهران برای انتقال محموله های مختلف تنها با تماس با شماره 57669-021 انجام خواهد شد. 

 

ارسال بار با کمرشکن از تهران به شیراز

 

 

خدمات مجموعه آنی بار از همه نقاط کشور و با نازلترین نرخ کرایه ارائه می وشد. اما بخش عمده ای از خدمات حمل و نقل سنگین آنی بار از تهران به شما ارائه می گردد . 

 

 

مجموعه در تهران انواع تریلی کمرشکن و بوژی را برای حمل و نقل محموله  های سنگین و حجیم و عظیم شما در اختیارتان قرار میدهد و امکان ارسال محموله های به همه شهرستان ها برای شما فراهم خواهد بود . 

 

 

حمل و نقل همه نوع سازه ها و قطعات سنگین و بزرگ برای شما عزیزان فراهم است .  

 

برای کمرشکن شیراز مشاوره تخصصی که توسط همکاران ما ارائه میشود سبب کاهش هزینه های شما و افزایش میزان ایمنی محموله های شما خواهد شد. 

 

حمل بار با تریلی کمرشکن توسط آنی بار
حمل بار با تریلی کمرشکن توسط آنی بار

علاوه بر شهر شیراز ، خدمات حمل و نقل سنگین برای سایر شهر های استان فارس نیز ارائه میشود . 

 

  • ارسال بار سنگین به لامرد 
  • ارسال بار سنگین به مرودشت 
  • ارسال بار سنگین به ارسنجان 
  • ارسال بار سنگین به جهرم
  • ارسال بار سنگین به کازرون 
  • ارسال بار سنگین به لار

 

برای حمل بار با کمرشکن ، تیم متخصص ما برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید . 

 

کمرشکن پل دار برای شیراز

 

یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین تریلی های کمرشکن ، تریلی کمرشکن پلدار است . این تریلی با داشتن پل های متحرک ، امکان بارگیری انواع خودروهای راهسازی و ساختمانی که قابلیت حرکت را دارند فراهم می کند . 

 

 

این خودروی باربری برای حمل و نقل همه نوع محموله مناسب است اما عمده استفاده از آن برای حمل لودر ، تراکتور ، بیل مکانیکی ، بولدوزر و . . . که قابلیت حرکت دارند میباشد . 

 

برای درخواست کمرشکن پل دار یا بدون پل برای شیراز ، با کارشناسان و متخصصان آنی بار تماس بگیرید . 

 

حمل و نقل  سنگین را به متخصص آن بسپارید 

 

 

حمل لودر بزرگ به شیراز با کمرشکن

 

 

یکی از محموله ها و قطعات بزرگی که توسط آنی بار جابجا میشود ، انواع لودر ها می باشد . لودر ها برای جاده سازی ، ساختمان سازی و . . . کاربرد دارند و حمل و نقل بین شهری و استانی آنها نیز یک امر طبیعی است . از همین جهت آنی بار برای ارسال انواع لودر به نقاط مختلف کشور مخصوصا شیراز ، همه روزه آماده ارائده خدمات به شما عزیزان است . 

 

برای ارسال لودر به شیراز ، باید به ابعاد و وزن آن توجه داشته باشیم تا خودروی باربری مناسب را در اختیار شما قرار دهیم . 

 

لودرهای به صورت چرخ لاستیکی و زنجیری وجود دارد که هریک برای مقاصد خاص مورد استفاده قرار میگیرند و ابعاد و وزن های مختلفی دارند . 

علاوه بر باربری کمرشکن شیراز ، کمرشکن مشهد نیز به صورت همه روزه برای انتقال محموله های مختلف شما در اختیارتان قرار میگیرد . 

 

ارسال بیل مکانیکی به شیراز

 

برای حمل و نقل انواع بیل مکانیکی نیز از تریلی کمرشکن استفاده میشود . تریلی کمرشکن پل دار گزینه اول برای حمل بیل مکانیکی است اما با توجه به این که برخی از انواع بیل مکانیکی دارای وزن بالایی هستند امکان استفاده از این تریلی وجود ندارد.

 

 

برای حمل بیل یا سایر دستگاه های راهسازی و ساختمانی از کمرشکن های بزرگتر استفاده میشود و برای بارگیری از جرثقیل یا سکو استفاده میشود. 

 

حمل و نقل بیل مکانیکی
حمل و نقل بیل مکانیکی

 

برای باربری کمرشکن اهواز نیز می توانید از طریق شماره های آنی بار ثبت سفارش خدمات مورد نیاز خود را انجام دهید. 

 

بیمه نامه مخصوص باربری کمرشکن به شیراز

 

 

برای حمل و نقل محموله و قطعات بزرگ و سنگین به شیراز ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا بدون نگرانی نسبت به آسیب رسیدن به سرمایه خدمات حمل و نقل بار را تجربه کنید . 

 

 

آنی بار طی قرارداد با شرکت بیمه ایران ، تمام محموله ها را بر اساس ارزش آنها تحت پوشش بیمه قرار میدهد و همین امر موجب میشود تا در صورت بروز هرگونه حادثه ، امکان جبران خسارات تا سقف مشخص شده فراهم گردد . 

 

 

حمل و نقل محموله های سنگین معمولا نیاز به بیمه نامه های چند 10 میلیاردی دارد که بیمه نامه آنی بار آن را بصورت کامل پشتیبانی میکند . 

تماس با ما
تماس با ما

 

علاوه بر کمرشکن شیراز ،  کمرشکن از تهران به اصفهان بصورت همه روزه انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند . 

 

 

مشاوره تخصصی برای کمرشکن تهران شیراز

 

 

 

برای حمل و نقل محموله های سنگین و حجیم از تهران برای شیراز ، مشاوره تخصصی و حرفه ای سبب کاهش هزینه ها و همچنین بهبود خدمات باربری میشود . مشاوره کمرشکن شیراز برای انتخاب خودروی باربری مناسب بر اساس وزن و ابعاد و شرایط محموله شما انجام میشود و امکان انتقال سریع و ارزان را فراهم می نماید . 

 

قبل از درخواست باربری و انتخاب خودروی مخصوص حمل بار ، با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید تا ارزانترین و ایمن ترین خدمات باربری را برای شیراز تجربه کنید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید