anibar-header

کمرشکن شهرکرد | کمرشکن از تهران به شهرکرد

حمل و نقل محموله های سنگین و بزرگ از تهران و سایر شهر های کشور برای شهرکرد با کمترین هزینه بصورت همه روزه و تخصصی بدون هزینه های اضافی . 

 

 

در کمترین زمان ممکن می توانید انواع بار و کالای خود را با انواع تریلی کمرشکن از تهران به شهرکرد با نازلترین نرخ کرایه ارسال کنید . 

تریلی کمرشکن از تهران به شهرکرد

 

برای ارسال محموله های سنگین شما از تهران به شهرکرد ، آنی بار همه روزه اماده خدمات میباشد . ارسال سازه های فلزی ، قطعات پل های خودرویی و عابر و . . . همگی با استفاده از تریلی کمرشکن انجام میشود .

خدمات کمرشکن از تهران برای شهرکرد ، همراه با بهترین بیمه نامه و برای حمل و نقل بصورت کامل تحت پوشش بیمه است . 

بیمه نامه های مورد استفاده در آنی بار ، بصورت کامل محموله شما را پشتیبانی میکند .

 

کمرشکن های آنی بار عبارتند از : 

 

  • کمرشکن پل دار
  • کمرشکن 5 محور 
  • کمرشکن 9 محور
  •  کمرشکن 11 محور

 

در باربری کمرشکن شهرکرد هریک از این کمرشکن ها برای شرایط خاص و محموله های خاصی مورد استفاده قرار میگیرند . بهتر است قبل از ثبت سفارش به صورت کامل با مشاوران ما در تماس باشید . 

 

علاوه بر خدمات کمرشکن شهرکرد ، همه روزه برای  کمرشکن بوشهر بصورت تخصصی و ارزان قیمت می توانید با آنی بار در تماس باشید.

 

حمل-بار-با-کمرشکن
حمل-بار-با-کمرشکن

 

ارسال انواع لودر به شهرکرد

 

برای حمل و نقل انواع لودر نیاز به تریلی کمرشکن داریم . دلیل استفاده از تریلی کمرشکن علاوه بر توان حمل بار بالا و همچنین عرض حدود 3 متری ، داشتن پل هایی است که امکان بارگیری و تخلیه دستگاه هایی مانند لودر را فراهم می نماید.

 

لودر ها دارای ابعاد مختلف و وزن مختلف هستند اما بیشتر آنها قابل حمل بار تریلی پل دار هستند.  لودرهای به صورت چرخ لاستیکی و زنجیری وجود دارد که هریک برای مقاصد خاص مورد استفاده قرار میگیرند و ابعاد و وزن های مختلفی دارند.

 

حمل انواع لودر در سایز های مختلف توسط آنی بار برای شهرکرد بصورت تخصصی و ارزان انجام خواهد شد.

علاوه بر کمرشکن شهرکرد ، خدمات کمرشکن اهواز نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد.

حمل بیل مکانیکی با کمرشکن برای شهرکرد

 

 

برای حمل و نقل انواع بیل مکانیکی به همه نقاط استان چهارمحال و بختیاری می توانید با مشاوران و کارشناسان و متخصصین حمل سنگین آنی بار در تماس باشید . 

 

 

ارسال انواع بیل های زنجیری و لاستیکی از تهران و شهرستان ها برای نقاط مختلف استان چهارمحال و بختیاری و مخصوصا برای شهرکرد بصورت همه روزه انجام میشود . برای بیل های شهری معمولا استفاده از کمرشکن 2 محور پل دار بهترین انتخاب است . اما در مواردی که وزن بیل مکانیکی بیش از این باشد ، استفاده از کمرشکن های بزرگتر و قوی تر لازم است . 

 

 

حمل و نقل بیل مکانیکی کوماتسو ، هیوندای ، کاترپیلار ، نیوهالند و . . . . با کمترین هزینه به تبریز توسط آنی بار . 

 

حمل و نقل بیل مکانیکی
حمل و نقل بیل مکانیکی

 

 

جابجایی جرثقیل و تاورکرین برای شهرکرد  با کمرشکن 

 

 

برای حمل و نقل انواع جرثقیل های چرخدار و قابل حرکت و جرثقیل های ثابت صنعتی یا ساختمانی مانند تاور کرین می توانیم از تریلی کمرشکن استفاده کنیم . معمولا جرثقیل های چرخ دار وزن زیادی دارند و نیاز به تریلی کمرشکن قوی و بزرگ است.

اما برای تاورکرین که از یک سازه فلزی تشکیل شده است ، در برخی موارد امکان حمل قطعات با تریلی کفی نیز وجود دارد . برای حمل وزنه های بلوکی سیمانی انتهای تاور کرین ، میبایست از تریلی کمرشکن استفاده نمود. 

 

برای حمل و نقل جرثقیل از هر نقطه ای از کشور برای شهرکرد ، آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان است. 

 

علاوه بر کمرشکن شهرکرد ، خدمات همه روزه آنی بار برای کمرشکن بندرعباس و کمرشکن کردستان نیز امکان انتقال محموله های شما در اسرع وقت را فراهم خواهد نمود . 

 

استعلام کرایه کمرشکن تهران شهرکرد 

 

برای حمل محموله های سنگین یا فوق سنگین ، نرخ کرایه کمرشکن دارای نوسانات مختلفی است . نوع بار و ابعاد و شرایط آن ، مسیر مشخص شده برای حمل بار و عواملی مانند نوع تریلی کمرشکن در هزینه های حمل و نقل سنگین برای شهرکرد موثر است .

 

 

از همین جهت ، برای استعلام کرایه کمرشکن تهران به شهرکرد ، باید حتما بصورت تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نمایند .

 

تماس با ما
تماس با ما

بیمه نامه کامل و تخصصی برای باربری کمرشکن شهرکرد 

 

برای حمل و نقل بار و کالا و محموله های سنگین شما از تهران و سایر شهر ها به شهرکرد ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در نظر میگیرد . 

 

 

بیمه نامه آنی بار هرگونه خسارت جزئی و کلی که در اثر عوامل طبیعی یا غیر طبیعی به محموله شما وارد شود را کاملا پرداخت خواهد کرد . 

 

خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادف خودرو کمرشکن و و. . . . .  همگی تحت پوشش بیمه خواهند . 

 

 

میزان پوشش بیمه بر اساس اعلام میزان ارزش محموله توسط شما انتخاب میشود .

 

حمل و نقل سنگین بصورت تخصصی و حرفه ای از طریق خدمات آنی بار به شما عزیزان ارائه میگردد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید