anibar-header

کمرشکن زاهدان | باربری کمرشکن از تهران به زاهدان

حمل  و نقل محموله  های سنگین ، حجیم ، بزرگ و مرتفع از تهران و همه شهر ها و شهرستان ها برای زاهدان با کمترین هزینه تحت پوشش بهترین بیمه نامه برای حفاظت از سرمایه شما . 

 

تخصصی ترین خدمات حمل بار با کمرشکن برای استان سیستان و شهرستان زاهدان بصورت همه روزه توسط انی بار به شما عزیزان ارائه می شود . ارسال بار و کالای خود را با کمترین هزینه توسط آنی را انجام دهید . 

 

ارسال بیل مکانیکی به زاهدان

یکی از مهمترین خدمات انی بار ، حمل و نقل انواع بیل مکانیکی از تهران و شهرستان ها به زاهدان یا سایر شهرهای استان سیستان است . 

 

حمل و نقل بیل مکانیکی با استفاده از کمرشکن پل دار انجام میشود و نیاز به تجربه  در خصوص بارگیری ، تخلیه و حمل ان دارد . 

 

 

در برخی موارد ، عرض بیل مکانیکی از عرض کفی تریلی کمرشکن نیز بیشتر است یا ارتفاع ان بلند تر از حد مجاز است . در این موارد باید مجوز حمل ترافیکی نیز دریافت گردد . 

حمل بیل مکانیکی با کمرشکن به زاهدان
حمل بیل مکانیکی با کمرشکن به زاهدان

 

حمل محموله های فوق سنگین به زاهدان

 

محموله ها معمولا به 2 صورت استاندارد و ترافیکی هستند که محموله های ترافیکی به 2 دسته سنگین و فوق سنگین تقسیم میشوند . 

 

محموله هایی مانند قطعات نیروگاهی ، سازه های فلزی عظیم ، ژنراتورها و ترانسفورماتورهای عظیم معمولا وزن هایی حدود چند صد تن دارند . این قطعات را نمیتوان با استفاده از تریلی کمرشکن جابجا نمود و باید از بوژی استفاده کرد . 

 

برای  حمل و نقل محموله های فوق سنگین ، انی بار بوژی را از هر نقطه ای از ایران در اختیار شما قرار میدهد تا بار و کالای خود را با کمترین هزینه توسط حرفه ای ترین تیم حمل و نقل سنگین ایران جابجا نمایید . 

 

باربری کمرشکن بندرعباس و باربری کمرشکن مشهد نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد . انتقال محموله های شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

حمل دستگاه راهسازی به زاهدان

 

 

برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی می توانید از طریق تماس با آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار داشته باشید . دستگاه های راهسازی نسبت به همه محموله های سنگین در داخل کشور جابجایی بیشتری دارند و برای پروژه های مختلف به نقاط مختلف کشور ارسال میشوند . 

آنی بار برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی از تهران و شهرستان ها به زاهدان ، همه روزه خدمات باربری و تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد . 

  • حمل لودر و گریدر
  • حمل غلطک 
  • حمل بولدوزر 
  • تراکتور 

برای حمل همه این دستگاه های نام برده شده ، بهترین گزینه استفاده از تریلی کمرشکن است . اگر وزن دستگاه ها حدود 24 – 25 تن باشند ، تریلی کمرشکن 2 محور مورد استفاده قرار میگیرد . 

در صورتی که حدود 30 تن باشد ، از کمرشکن 7 محور استفاده میشود . درصورتی که محموله شما وزن نهایتا 55 تن داشته باشته باشد از تریلی کمرشکن 11 محور استفاده خواهد شد . 

بنابر این ، برای حمل و نقل دستگاه های راهسازی ابتدا نیاز به اطمینان از تناز و وزن دستگاه ها داریم . 

 

علاوه بر دستگاه های راهسازی ، حمل جرثقیل نیز بصورت تخصصی توسط آنی بار انجام میشود . جرثقیل های ثابل ، متحرک ، دروازه ای و . . . 

حمل و نقل و انتقال ماشین آلات راهسازی برای زاهدان
حمل و نقل و انتقال ماشین آلات راهسازی برای زاهدان

 

بیمه نامه مخصوص حمل و نقل سنگین برای زاهدان

 

 

اگر قصد دارید محموله های سنگین و فوق سنگین را از تهران و شهرستان ها به زاهدان ارسال کنید ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا در زمان جابجایی دستگاه های صنعتی و راهسازی با خیال آسوده محموله خود را به جاده ها بسپارید . 

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار کاملترین بیمه نامه است که در صورت بروز هرگونه حادثه منجر به خسارت کلی و جزئی ، تمام خسارات را در اسرع وقت به شما عزیزان پرداخت خواهد نمود . 

 

بیمه نامه آنی بار تا چندین میلیارد تومان قابلیت پوشش دارد و محموله شما بصورت کامل با هر ارزش مالی تحت پوشش خواهد بود . 

 

تماس با ما
تماس با ما

 

کمرشکن کرمان بصورت تخصصی و ارزان قیمت برای حمل و نقل انواع محموله های سنگین 

 

مشاوره تخصصی باربری سنگین زاهدان

 

برای جابجایی و حمل و نقل انواع قطعات و دستگاه  های سنگین از تهران یا شهرستان ها برای زاهدان ، آنی بار بهترین و حرفه ای ترین تیم مشاوره را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

مشاوران علاوه بر بررسی دقیق محموله برای انتخاب خودروی باربری ممتناسب با آن ، شرایط بیمه نامه را نیز بر اساس وضعیت و نوع بار شما مشخص مینمایند . 

 

 

این موضوع سبب میشود تا در صورت بروز حادثه ، هزینه ها و خسارات بصورت کامل به شما پرداخت گردد . 

 

برای باربری از تهران برای زاهدان یا سایر شهرهای استان سیستان ، انی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید