anibar-header

کمرشکن بندرعباس | کمرشکن تهران به بندرعباس

یکی از خدمات باربری آنی بار ، ارسال بار و کالاهای سنگین و حجیم و بزرگ از تهران یا شهرستان ها برای بندرعباس است . آنی بار بهترین و ارزانترین خدمات باربری با کمرشکن را برای شهر های جنوبی کشور در اختیار شما قرار میدهد تا با ارزانترین نرخ کرایه بهترین و کاملترین حمل و نقل سنگین را تجربه کنید. 

 

ارسال محموله سنگین برای بندرعباس

 

جابجایی محموله های سنگین و فوق سنگین همیشه نیاز به متخصصان حرفه ای دارد و در صورت اشتباه در حمل و نقل انها ، احتمال بروز حوادث و خسارات بسیار زیاد است . 

 

مجموعه آنی بار برای ارسال محموله های سنگین  به بندرعباس ، همه روزه بوژی و کمرشکن متناسب با نوع محموله را دراختیار شما قرار میدهند تا با کمترین هزینه و بالاترین ایمنی محموله خود را حمل کنید . 

حمل و نقل سنگین برای بندرعباس تحت پوشش بهترین بیمه نامه و همراه با اخذ مجوزات مربوطه از طریق وزارت راه انجام میشود . 

 

حمل سنگین برای بندرعباس
حمل سنگین برای بندرعباس

 

ارسال دستگاه های راهسازی به بندرعباس

 

حمل و نقل و ارسال دستگاه های راهسازی نیز از جمله خدمات انی بار برای بندرعباس میباشد . شرکت آنی بار بدون محدودیت در حمل و نقل امکان جابجایی انواع دستگاه های صنعتی را نیز دارد 

حمل و نقل انواع بیل مکانیکی ، حمل لودر و بولدوزر ، ساید بوم ، جرثقیل و ….  بخشی از خدمات انی بار هستند که برای همه نقاط استان هرمزگان مخصوصا برای بندرعباس به شما عزیزان ارائه میگردد . 

دستگاه های شما بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل که بر اساس میزان ارزش آن تهیه شده است قرار میگیرند تا در صورت بروز حادثه ، امکان جبران تمام خسارات فراهم باشد . 

 

 

انواع کمرشکن برای بندرعباس

 

مجموعه آنی بار به دلیل سابقه طولانی در ارائه خدمات حمل و نقل بار و کالا به بندرعباس ، قشم ، کیش و سایر نقاط استان هرمزگان ، انواع خودروهای باربری سنگین و سبک را در اختیار شما قرار میدهد تا با کمترین هزینه امکان حمل و نقل محموله های خود را داشته باشید . یکی از این خودروها که برای حمل و نقل سنگین مورد استفاده قرار میگیرد ، تریلی کمرشکن میباشد .

 

تریلی کمرشکن به صورت 5 محور ، 7 محور ، 9 محور و 11 محور میباشند که هرکدام از آنها دارای ابعاد و توان حمل متفاوتی هستند که بر اساس کارشناسی در خصوص نوع بار و وزن و ابعاد آن در اختیار شما قرار میگیرند .

 

حمل و نقل سنگین با کمرشکن برای بندرعباس
حمل و نقل سنگین با کمرشکن برای بندرعباس

بیمه نامه مخصوص حمل و نقل سنگین برای بندرعباس

 

اگر قصد دارید محموله های سنگین و فوق سنگین را از تهران و شهرستان ها به بندرعباس ارسال کنید ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا در زمان جابجایی دستگاه های صنعتی و راهسازی با خیال آسوده محموله خود را به جاده ها بسپارید . 

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار کاملترین بیمه نامه است که در صورت بروز هرگونه حادثه منجر به خسارت کلی و جزئی ، تمام خسارات را در اسرع وقت به شما عزیزان پرداخت خواهد نمود . 

بیمه نامه آنی بار تا چندین میلیارد تومان قابلیت پوشش دارد و محموله شما بصورت کامل با هر ارزش مالی تحت پوشش خواهد بود.

 

 

کمرشکن زاهدان با کمترین هزینه توسط انی بار

 

ارسال کانکس و خانه پیش ساخته به بندرعباس 

 

برای حمل و نقل انواع کانکس های بزرگ و خانه های پیش ساخته ، در  برخی موارد باید از تریلی کمرشکن و در برخی موارد از تریلی کفی استفاده کرد . در هر صورت ، برای ارسال انواع کانکس و خانه پیش ساخته از هر نقطه از ایران به بندرعباس ، مجموعه انی بار بهترین و ارزانترین خدمات را به شما ارائه می نماید . 

 

حمل و نقل تخصصی با انی بار 

تماس با ما
تماس با ما

 

علاوه بر باربری کمرشکن بندرعباس ، همه روزه برای کمرشکن مشهد نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

هزینه باربری کمرشکن بندرعباس چقدر است ؟ 

 

برای اطلاع از هزینه های خدمات کمرشکن بندرعباس تنها کافیست با شماره های ما در تماس باشید . قیمت و هزینه کمرشکن بندرعباس بر اساس نوع کمرشکن مورد استفاده محاسبه می شود.

 

علاوه بر این ، نوع محموله و میزان ارزش محموله نیز در هزینه های آن بسیار موثر است. بر اساس میزان ارزش محموله باید پوشش بیمه در نظر گرفته شود که همین موضوع سبب افزایش هزینه های حمل می شود.

 

مشاوره برای خدمات باربری سنگین بندرعباس

 

اگر قصد دارید بار و محموله ای سنگین را از تهران یا سایر نقاط به بندرعباس ارسال کنید ، تیم کارشناسان آنی بار آماده ارائه بهترین مشاوره بصورت رایگان برای حمل  صحیح و سریع محموله  شما هستند . ارسال محموله های سنگین همیشه نیاز به پشتیبانی و تیم همراه حرفه ای دارد که انی بار برای شما فراهم خواهد نمود . 

 

حمل و نقل سنگین توسط آنی بار با پوشش 100 درصدی بیمه نامه انجام میشود . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید