anibar-header

کمرشکن بندرعباس | کمرشکن تهران به بندرعباس

یکی از خدمات باربری آنی بار ، ارسال بار و کالاهای سنگین و حجیم و بزرگ از تهران یا شهرستان ها برای بندرعباس است . آنی بار بهترین و ارزانترین خدمات باربری با کمرشکن را برای شهر های جنوبی کشور در اختیار شما قرار میدهد تا با ارزانترین نرخ کرایه بهترین و کاملترین حمل و نقل سنگین را تجربه کنید . 

 

ارسال محموله سنگین برای بندرعباس

 

جابجایی محموله های سنگین و فوق سنگین همیشه نیاز به متخصصان حرفه ای دارد و در صورت اشتباه در حمل و نقل انها ، احتمال بروز حوادث و خسارات بسیار زیاد است . 

 

مجموعه آنی بار برای ارسال محموله های سنگین  به بندرعباس ، همه روزه بوژی و کمرشکن متناسب با نوع محموله را دراختیار شما قرار میدهند تا با کمترین هزینه و بالاترین ایمنی محموله خود را حمل کنید . 

حمل و نقل سنگین برای بندرعباس تحت پوشش بهترین بیمه نامه و همراه با اخذ مجوزات مربوطه از طریق وزارت راه انجام میشود . 

 

حمل سنگین برای بندرعباس
حمل سنگین برای بندرعباس

 

ارسال دستگاه های راهسازی به بندرعباس

 

حمل و نقل و ارسال دستگاه های راهسازی نیز از جمله خدمات انی بار برای بندرعباس میباشد . شرکت آنی بار بدون محدودیت در حمل و نقل امکان جابجایی انواع دستگاه های صنعتی را نیز دارد 

حمل و نقل انواع بیل مکانیکی ، حمل لودر و بولدوزر ، ساید بوم ، جرثقیل و ….  بخشی از خدمات انی بار هستند که برای همه نقاط استان هرمزگان مخصوصا برای بندرعباس به شما عزیزان ارائه میگردد . 

دستگاه های شما بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل که بر اساس میزان ارزش آن تهیه شده است قرار میگیرند تا در صورت بروز حادثه ، امکان جبران تمام خسارات فراهم باشد . 

 

 

انواع کمرشکن برای بندرعباس

مجموعه آنی بار به دلیل سابقه طولانی در ارائه خدمات حمل و نقل بار و کالا به بندرعباس ، قشم ، کیش و سایر نقاط استان هرمزگان ، انواع خودروهای باربری سنگین و سبک را در اختیار شما قرار میدهد تا با کمترین هزینه امکان حمل و نقل محموله های خود را داشته باشید . یکی از این خودروها که برای حمل و نقل سنگین مورد استفاده قرار میگیرد ، تریلی کمرشکن میباشد .

تریلی کمرشکن به صورت 5 محور ، 7 محور ، 9 محور و 11 محور میباشند که هرکدام از آنها دارای ابعاد و توان حمل متفاوتی هستند که بر اساس کارشناسی در خصوص نوع بار و وزن و ابعاد آن در اختیار شما قرار میگیرند .

 

بیمه نامه مخصوص حمل و نقل سنگین برای بندرعباس

 

اگر قصد دارید محموله های سنگین و فوق سنگین را از تهران و شهرستان ها به بندرعباس ارسال کنید ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا در زمان جابجایی دستگاه های صنعتی و راهسازی با خیال آسوده محموله خود را به جاده ها بسپارید . 

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار کاملترین بیمه نامه است که در صورت بروز هرگونه حادثه منجر به خسارت کلی و جزئی ، تمام خسارات را در اسرع وقت به شما عزیزان پرداخت خواهد نمود . 

بیمه نامه آنی بار تا چندین میلیارد تومان قابلیت پوشش دارد و محموله شما بصورت کامل با هر ارزش مالی تحت پوشش خواهد بود.

 

 

کمرشکن زاهدان با کمترین هزینه توسط انی بار

 

ارسال کانکس و خانه پیش ساخته به بندرعباس 

 

برای حمل و نقل انواع کانکس های بزرگ و خانه های پیش ساخته ، در  برخی موارد باید از تریلی کمرشکن و در برخی موارد از تریلی کفی استفاده کرد . در هر صورت ، برای ارسال انواع کانکس و خانه پیش ساخته از هر نقطه از ایران به بندرعباس ، مجموعه انی بار بهترین و ارزانترین خدمات را به شما ارائه می نماید . 

 

حمل و نقل تخصصی با انی بار 

تماس با ما
تماس با ما

 

مشاوره برای خدمات باربری سنگین بندرعباس

 

اگر قصد دارید بار و محموله ای سنگین را از تهران یا سایر نقاط به بندرعباس ارسال کنید ، تیم کارشناسان آنی بار آماده ارائه بهترین مشاوره بصورت رایگان برای حمل  صحیح و سریع محموله  شما هستند . ارسال محموله های سنگین همیشه نیاز به پشتیبانی و تیم همراه حرفه ای دارد که انی بار برای شما فراهم خواهد نمود . 

 

حمل و نقل سنگین توسط آنی بار با پوشش 100 درصدی بیمه نامه انجام میشود . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید