anibar-header

حمل کانکس | باربری کانکس

حمل و نقل و جابجایی انواع کانکس های اداری ، نگهبانی ، مسکونی و . . . بصورت همه روزه از تهران و شهرستان های کشور با استفاده از انواع خودروی باربری متناسب با نوع کانکس 

 

برای حمل و نقل کانکس ، بهتر است ابتدا ابعاد و شرایط محموله خود را با کارشناسان و متخصصین ما درمیان بگذارید تا با کمترین هزینه بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید . 

 

 

حمل و نقل کانکس
حمل و نقل کانکس

 

حمل و نقل انواع  کانکس برای شهرستان ها 

 

مجموعه آنی بار توانایی و خدمات رسانی در خصوص حمل انواع کانکس ها را دارد و امکان جابجایی همه نوع آن را با استفاده از تریلی ها برای شما فراهم می نماید . 

 

شما عزیزان می توانید انواع کانکس را بر اساس ابعاد آنها از طریق تریلی کمرشکن ، تریلی کفی ، کامیون و خاور با خدمات انی بار به هر نقطه ای از کشور ارسال کنید .

 

انواع کانکس های قابل حمل عبارتند از : 

 

  • انواع کانکس مسکونی

این سازه تمامی انواع کانکس مسکونی ، ویلایی و خانه های پیش ساخته را شامل می شود و مهمترین ویژگی آنها نسبت به سازه های دیگر این است که دارای امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی و حمام ، اتاق خواب و آشپز خانه می باشند که بنا به نوع پلان و متراژ امکان دارد دارای دو یا چند اتاق خواب با کمد دیواری ، فضای نهارخوری و پذیرایی بزرگ نیز باشد.

 

 

ویژه >> حمل تانکر بصورت تخصصی و حرفه ای 

 

  • کانکس خدمات شهری

این سازه نیز یکی از انواع کانکس بشمار می رود که برای ارائه خدمات به شهر وندان و یا مراجعین و یا باشندگان در یک مجموعه بکار می رود و خود دارای تقسیم بندی و انواع گوناگون با امکانات متفاوتی می باشد که مهمترین آنها کانکس فروشگاهی ، فست فود ، گیت حراستی ، کافی شاپ سیار ، ایستگاه اتوبوس ، ایستگاه دوچرخه ، کانکس عابر بانک و اینگونه سازه ها می باشند.

 

  • کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی یکی از انواع کانکس می باشد که برای استفاده در کارگاه های ساختمانی و عمرانی کاربرد داشته و برای اسکان پرسنل در ساعات کاری و یا کارگران و نیرو هایی که شب در محل کارگاه می خوابند کاربرد دارد.

 

  • کانکس اداری

کانکس اداری یا مدیریتی نیز دسته دیگری از انواع کانکس می باشد که برای مدیریت پروژه ها یا اتاق جلسه و کنفرانس و یا سالن گردهمایی کاربرد دارد . معمولا ابعاد این سازه ها نسبت به گونه های دیگر بزرگتر بوده و گاها بصورت سازه های بزرگ ساندویچ پانل در محل اجرا می شوند و مانند یک دفتر اداری با اتاق بندی های گوناگون عمل می کند و حتی ممکن است فضای برای استراحت کارکنان در هنگام شب نیز داشته باشد .

 

حمل و نقل خانه پیش ساخته
حمل و نقل خانه پیش ساخته

 

مشاوره برای جابجایی کانکس ها

برای حمل و نقل انواع کانکس ، ابتدا باید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بر اساس نیاز شما بهترین و مناسب ترین خودروی باربری تدارک دیده شود . 

 

 

پس از این مرحله ، باید شرایط بارگیری در محل بار و تخلیه در محل موردنظر را نیز فراهم نمود . تهیه جرثقیل باربری بر عهده صاحبین کانکس میباشد که باید در محل حضور داشته باشد . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید