anibar-header

کمرشکن یزد | تریلی کمرشکن تهران یزد

حمل و نقل بار و کالا با تریلی کمرشکن از تهران برای یزد بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه می گردد تا امکان حمل محموله های سنگین و فوق سنگین از تهران به یزد  را داشته باشید . 

 

 

حمل و نقل سنگین تخصصی و حرفه ای برای یزد با ارزانترین نرخ کرایه بصورت همه روزه از تهران و همه شهر های کشور انجام خواهد شد . 

 

حمل و نقل ترافیکی برای یزد

 

محموله های ترافیکی ، در واقع محموله هایی هستند که ابعاد و تناژ و شرایط آنها غیر عادی است . به این دسته از محموله ها ، بار ترافیکی یا محموله ترافیکی گفته میشود . 

 

محموله های ترافیکی که برای یزد ارسال میشوند معمولا یا از نظر وزنی یا از نظر حجم ( ارتفاع و عرض ) و یا از نظر وزنی دارای شرایط ترافیکی هستند . 

 

 

از همین جهت ، برای حمل آنها باید قوانین خاصی را مورد توجه قرار داد و بر اساس مجوزات مخصوص خدمات حمل و نقل را ارائه نمود . آنی بار برای حمل بارهای ترافیکی به استان یزد ، انواع مجوزات لازم را برای محموله های شما اخذ خواهد نمود . 

 

علاوه بر کمرشکن یزد ، همه روزه کمرشکن تبریز نیز به صورت تخصصی و سریع انجام خواهد شد . 

 

ارسال ترافیکی به یزد
ارسال ترافیکی به یزد

حمل بار با کمرشکن به استان یزد

 

 

برای حمل و نقل بار و محموله های سنگین ، انواع کمرشکن مورد استفاده قرار میگیرند که برای هر نوع محموله خاص ، مدلی از کمرشکن ها مورد استفاده خواهد بود . 

 

 

برای حمل بارهای سنگین به یزد ، کمرشکن 2 محور ، 5 محور ، 9 محور و 11 محور توسط آنی بار در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد . 

 

 

هریک از این کمرشکن ها قابلیت حمل بار تا تناژ مشخصی را دارند و بر همین اساس باید نسبت به محموله مورد نظر سازگاری داشته باشند . 

 

 

کمرشکن ها امکان حمل بار تا تناژ بالا را دارند و محموله هایی که توسط این خودروهای باربری حمل میشوند نیاز به مجوزات وزارت راه دارند . 

 

>>> حمل و نقل سنگین از تهران به اصفهان بصورت همه روزه 

 

حمل دستگاه راهسازی به یزد

 

 

برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی می توانید از طریق تماس با آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار داشته باشید . دستگاه های راهسازی نسبت به همه محموله های سنگین در داخل کشور جابجایی بیشتری دارند و برای پروژه های مختلف به نقاط مختلف کشور ارسال میشوند . 

 

 

آنی بار برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی از تهران و شهرستان ها به یزد ، همه روزه خدمات باربری و تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

 

  • حمل لودر و گریدر
  • حمل غلطک 
  • حمل بولدوزر 
  • تراکتور 

 

برای حمل همه این دستگاه های نام برده شده ، بهترین گزینه استفاده از تریلی کمرشکن است . اگر وزن دستگاه ها حدود 24 – 25 تن باشند ، تریلی کمرشکن 2 محور مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

 

در صورتی که حدود 30 تن باشد ، از کمرشکن 7 محور استفاده میشود . درصورتی که محموله شما وزن نهایتا 55 تن داشته باشته باشد از تریلی کمرشکن 11 محور استفاده خواهد شد . 

 

 

بنابر این ، برای حمل و نقل دستگاه های راهسازی ابتدا نیاز به اطمینان از تناز و وزن دستگاه ها داریم . 

<> باربری کمرشکن تهران بصورت همه روزه و سریع

 

تماس با ما
تماس با ما

 

 

حمل بیل مکانیکی با کمرشکن برای یزد

 

 

برای حمل و نقل انواع بیل مکانیکی به همه نقاط استان بزرگ یزد می توانید با مشاوران و کارشناسان و متخصصین حمل سنگین آنی بار در تماس باشید . 

 

 

ارسال انواع بیل های زنجیری و لاستیکی از تهران و شهرستان ها برای نقاط مختلف استان یزد بصورت همه روزه انجام میشود . برای بیل های شهری معمولا استفاده از کمرشکن 2 محور پل دار بهترین انتخاب است . اما در مواردی که وزن بیل مکانیکی بیش از این باشد ، استفاده از کمرشکن های بزرگتر و قوی تر لازم است . 

 

حمل و نقل بیل مکانیکی کوماتسو ، هیوندای ، کاترپیلار ، نیوهالند و . . . . با کمترین هزینه به یزد توسط آنی بار . 

 

برای حمل بار ترافیکی و انتقال بیل مکانیکی از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد .

حمل پایه سوله و سازه فلزی به یزد

 

 

برای حمل و نقل محموله های سنگین یا حجیم مانند سازه های فلزی و پایه سوله معمولا از تریلی کمرشکن استفاده می شود . اما در برخی موارد به دلیل مساعد بودن شرایط برای حمل بار تریلی کفی ، این خدمات با تریلی کفی نیز انجام میشود . 

 

 

تریلی های کمرشکن برای حمل پایه سوله و سازه فلزی گزینه بسیار مناسبی هستند مخصوصا انواع تریلی کشویی که امکان افزایش و کاهش طول آنها نیز فراهم است . 

 

در باربری کمرشکن یزد ،  حمل بیل مکانیکی  بصورت تخصصی و ارزان انجام خواهد شد .

 

جابجایی جرثقیل و تاورکرین برای یزد با کمرشکن 

 

برای حمل و نقل انواع جرثقیل های چرخدار و قابل حرکت و جرثقیل های ثابت صنعتی یا ساختمانی مانند تاور کرین می توانیم از تریلی کمرشکن استفاده کنیم . معمولا جرثقیل های چرخ دار وزن زیادی دارند و نیاز به تریلی کمرشکن قوی و بزرگ است .

 

 

اما برای تاورکرین که از یک سازه فلزی تشکیل شده است ، در برخی موارد امکان حمل قطعات با تریلی کفی نیز وجود دارد . برای حمل وزنه های بلوکی سیمانی انتهای تاور کرین ، میبایست از تریلی کمرشکن استفاده نمود . 

 

 

برای حمل و نقل جرثقیل از هر نقطه ای از کشور برای یزد، آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان است . 

 

حمل محموله سنگین برای یزد
حمل محموله سنگین برای یزد

 

بیمه نامه مخصوص حمل و نقل سنگین برای یزد 

 

اگر قصد دارید محموله های سنگین و فوق سنگین را از تهران و شهرستان ها به یزد ارسال کنید ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا در زمان جابجایی دستگاه های صنعتی و راهسازی با خیال آسوده محموله خود را به جاده ها بسپارید . 

 

 

بیمه نامه مورد استفاده در آنی بار کاملترین بیمه نامه است که در صورت بروز هرگونه حادثه منجر به خسارت کلی و جزئی ، تمام خسارات را در اسرع وقت به شما عزیزان پرداخت خواهد نمود . 

 

بیمه نامه آنی بار تا چندین میلیارد تومان قابلیت پوشش دارد و محموله شما بصورت کامل با هر ارزش مالی تحت پوشش خواهد بود . 

 

 

حمل انواع ماشین سنگین خراب و نو به یزد 

 

یکی از خدمات آنی بار ، حمل و نقل انواع خودروهای باربری و ماشین سنگین است . 

 

 

انی بار همه روزه امکان حمل و نقل انواع مینی بوس ، اتوبوس ، کامیون ( شاسی و اتاق /کامل ) ، کشنده تریلی و . . . ) را نیز برای شما فراهم می نماید . 

 

 

حمل و نقل این خودروها معمولا دارای شرایط ترافیکی از ارتفاع خواهند بود . 

تماس با ما
تماس با ما

 

مشاوره برای ارسال بار سنگین به یزد

 

 

اگر قصد ارسال بار و محموله های سنگین با کمرشکن یا بوژی را دارید ، می توانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان ما با شماره تلفن مجموعه در ارتباط باشید.

 

مشاوران ما با ارائه انواع خودروی مخصوص مانند کمرشکن و بوژی ، حمل و نقل سنگین بار را با بهترین و کاملترین خدمات به شما ارائه می نمایند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید