anibar-header

کمرشکن کردستان | کمرشکن از تهران به کردستان

برای حمل و نقل محموله هایی که وزن زیاد ، حجم زیاد و ابعاد نامتعارف دارند  باید از تریلی کمرشکن استفاده کرد و پس از اخذ مجوز های لازم ، امکان حمل زمینی برای کردستان فراهم میشود . 

 

 

اگر قصد دارید محموله های سنگین را به کردستان ارسال کنید ، آنی بار با نازلترین نرخ کرایه امکان باربری برای نقاط مختلف استان کردستان مانند سقز ، بانه ، مریوان و . . . را برای شما فراهم می نماید تا با ارزانترین نرخ کرایه محموله خود را جابجا کنید . 

برای حمل و نقل سنگین می توانید با شماره های ما در تماس باشید و در اسرع وقت با بهترین کیفیت انتقال را انجام دهید. 

 

ارسال محموله سنگین از تهران به کردستان

 

 

برای حمل و نقل و جابجایی محموله های سنگین و فوق سنگین برای استان کردستان ، آنی بار بصورت کامل استان تهران را تحت پوشش خود قرار داده است . 

 

شما می توانید از هر نفطه ای از تهران با کمترین هزینه نسبت به جابجایی محموله های خود برای نقاط مختلف استان کردستان اقدام نمایید و با انواع کمرشکن امکان حمل و نقل محموله ها برای شما فراهم خواهد بود . 

 

شهر تهران ، شهر های حاشیه تهران مانند اسلامشهر ، رباط کریم ، ورامین و . . . همگی تحت پوشش خدمات آنی بار هستند.  در کمترین زمان بهترین خدمات حمل و نقل سنگین را می توانید از طریق آنی بار تجربه کنید . 

 

 

کمرشکن از تهران به کردستان
کمرشکن از تهران به کردستان

 

علاوه بر خدمات کمرشکن کردستان ،  کمرشکن کرمانشاه بصورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و انتقال کالاها با بهترین کیفیت انجام می شود.

 

حمل انواع دستگاه صنعتی به کردستان 

 

 

دستگاه های صنعتی و محموله های سایز بزرگ صنعتی را نیز میتوانید از طریق خدمات آنی بار بصورت تخصصی به شهر های مختلف استان کردستان ارسال کنید. 

 

دستگاه های بزرگی مانند دستگاه cnc ، دستگاه های صنعت نساجی و خط تولید کارخانجات همگی با خدمات باربری آنی بار قابل حمل هستند . 

 

ارسال بارهای مختلف توسط آنی بار بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه خواهند بود.

 

علاوه بر کمرشکن کردستان ، همه روزه برای کمرشکن اراک نیز می توانید از خدمات ما با بهترین کیفیت استفاده نمایید. 

 

حمل و نقل ترافیکی برای کردستان

 

 

یکی از انواع محموله های ، بار ترافیکی است . بارهای ترافیکی دارای ابعاد ، شرایط و اندازه های غیر متعارفی هستند و برای حمل و نقل آنها نیاز به مجوز و مشخص شدن خط سیر توسط وزارت راه می باشد . 

 

برای حمل و نقل این محموله ها برای استان کردستان ، آنی بار همه روزه خدمات باربری تخصصی خود را با نازلترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

حمل بار ترافیکی همانطور که گفته شد نیازمند دریافت مجوز تردد از وزارت راه است و محدودیت ساعتی برای تردد نیز وجود دارد .

 

تماس با ما
تماس با ما

 

باربری و حمل انواع دستگاه راهسازی برای کردستان

 

 

برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی می توانید از طریق تماس با آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار داشته باشید . دستگاه های راهسازی نسبت به همه محموله های سنگین در داخل کشور جابجایی بیشتری دارند و برای پروژه های مختلف به نقاط مختلف کشور ارسال میشوند . 

آنی بار برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی از تهران و شهرستان ها به استان کردستان و همه شهرستان های آن ، همه روزه خدمات باربری و تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد . 

  • حمل لودر و گریدر
  • حمل غلطک 
  • حمل بولدوزر 
  • تراکتور 

برای حمل همه این دستگاه های نام برده شده ، بهترین گزینه استفاده از تریلی کمرشکن است . اگر وزن دستگاه ها حدود 24 – 25 تن باشند ، تریلی کمرشکن 2 محور مورد استفاده قرار میگیرد . 

 

در صورتی که حدود 30 تن باشد ، از کمرشکن 7 محور استفاده میشود . درصورتی که محموله شما وزن نهایتا 55 تن داشته باشته باشد از تریلی کمرشکن 11 محور استفاده خواهد شد. بنابر این ، برای حمل و نقل دستگاه های راهسازی ابتدا نیاز به اطمینان از تناز و وزن دستگاه ها داریم . 

علاوه بر کمرشکن کردستان ، به صورت همه روزه برای کمرشکن ارومیه نیز به می توانید با شماره های ما در تماس باشید.

 

حمل و نقل ماشین آلات سنگین برای کردستان
حمل و نقل ماشین آلات سنگین برای کردستان

مشاوره برای حمل و نقل سنگین کردستان

 

اگر قصد ارسال بار و محموله های سنگین با کمرشکن یا بوژی را دارید ، می توانید برای بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان ما با شماره تلفن مجموعه در ارتباط باشید . 

مشاوران ما با ارائه انواع خودروی مخصوص مانند کمرشکن و بوژی ، حمل و نقل سنگین بار برای استان کردستان را با بهترین و کاملترین خدمات به شما ارائه می نمایند . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید