anibar-header

کمرشکن قزوین | کمرشکن از تهران به قزوین

حمل و نقل بار و محموله های سنگین و بزرگ با استفاده از تریلی کمرشکن به شهرستان قزوین بصورت همه روزه و ارزان قیمت تحت پوشش بهترین بیمه نامه برای حفاظت از محموله شما توسط انی بار ارائه می گردد . 

 

 

ارسال محموله های شما با معتبر ترین بارنامه و بیمه نامه حمل و نقل به شهرستان قزوین بصورت همه روزه از تهران و همه شهر های کشور انجام میشود . 

 

برای خدمات حمل و نقل سنگین ، تیم آنی بار به صورت تخصصی و همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است . شما می توانید با یک تماس تلفنی بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید . 

 

ارسال بار با کمرشکن از تهران به قزوین

 

خدمات مجموعه آنی بار از همه نقاط کشور و با نازلترین نرخ کرایه ارائه میشود . اما بخش عمده ای از خدمات حمل و نقل سنگین آنی بار از تهران به شما ارائه می گردد . 

 

 

مجموعه در تهران انواع تریلی کمرشکن و بوژی را برای حمل و نقل محموله  های سنگین و حجیم و عظیم شما در اختیارتان قرار میدهد و امکان ارسال محموله های به همه شهرستان ها مخصوصا برای قزوین ، آبیک ، ابهر ، تاکستان  برای شما فراهم خواهد بود . 

 

 

حمل و نقل همه نوع سازه ها و قطعات سنگین و بزرگ برای شما عزیزان فراهم است .

 

حمل بار با تریلی کمرشکن توسط آنی بار
حمل بار با تریلی کمرشکن توسط آنی بار

 

حمل و نقل محموله سنگین به قزوین 

خدمات باربری سنگین وزن یکی از فرایند های بسیار تخصصی در شرکت های حمل و نقل است که بسیاری از شرکت ها به دلیل نداشتن تجربه در این مورد خدمات مناسبی ارائه نمیکنند . 

حمل محموله هایی که دارای ابعاد بزرگ ، سنگین و غیر استاندارد دارند ( اصطلاحا به این محموله های بار ترافیکی گفته میشود )  یک تخصص بسیار مهم است و نیاز به تجهیزات حرفه ای مانند انواع خودروی کمرشکن و بوژی دارد . 

برای حمل و نقل محموله های سنگین به قزوین ، آنی بار همه روزه بهترین و سریعترین خدمات را با اخذ مجوزات لازم در نقاط مختلف کشور به شما ارائه می نماید . 

 

علاوه بر کمرشکن قزین ، کمرشکن قم را با کمترین قیمت از آنی بار بخواهید 

 

انواع تریلی کمرشکن برای قزوین

 

برای حمل و نقل محموله ها و دستگاه های سنگین و بزرگ شما ، آنی بار انواع کمرشکن را در توان و تناژ و ابعاد مختلف در اختیارتان قرار میدهد . 

کمرشکن های انی بار عبارتند از کمرشکن 5 محور ، 9 محور و 11 محور که برای حمل و نقل همه نوع محموله های سنگین مورد استفاده قرار میگیرند . 

تریلی کمرشکن یک خودروی باربری برای حمل بارهای تا تناز حدود 65 الی 70 تن است اما برای محموله های سنگین تر باید از بوژی استفاده کرد . 

علاوه بر کمرشکن قزوین ، به صورت همه روزه انواع خدمات تخصصی برای کمرشکن زنجان نیز به شما عزیزان ارائه می شود .

بار-با-کمرشکن
بار-با-کمرشکن

 

حمل انواع بیل مکانیکی به قزوین 

برای حمل و نقل انواع بیل مکانیکی میتوانید با کمترین هزینه از تهران و شهرستان های مختلف به مقصد قزوین درخواست خدمات نمایید . 

 

 

حمل و نقل همه نوع بار و محموله های سنگین مخصوصا انواع بیل مکانیکی کوماتسو ، هیوندای ، نیوهالند و . . .  از همه نقاط کشور با ارزانترین نرخ کرایه برای قزوین تخصص مجموعه آنی بار است . 

برای جابجایی انواع بیل مکانیکی ، آنی بار از تریلی کمرشکن پل دار استفاده میکند که برای حمل و نقل دستگاه های با قابلیت حرکت مناسب است.

تماس با ما
تماس با ما

 

بیمه نامه مخصوص باربری کمرشکن به قزوین

برای حمل و نقل محموله و قطعات بزرگ و سنگین به قزوین ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا بدون نگرانی نسبت به آسیب رسیدن به سرمایه خدمات حمل و نقل بار را تجربه کنید . 

آنی بار طی قرارداد با شرکت بیمه ایران ، تمام محموله ها را بر اساس ارزش آنها تحت پوشش بیمه قرار میدهد و همین امر موجب میشود تا در صورت بروز هرگونه حادثه ، امکان جبران خسارات تا سقف مشخص شده فراهم گردد . 

حمل و نقل محموله های سنگین معمولا نیاز به بیمه نامه های چند 10 میلیاردی دارد که بیمه نامه آنی بار آن را بصورت کامل پشتیبانی میکند . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید