anibar-header

کمرشکن شاهرود | کمرشکن از تهران به شاهرود

حمل و نقل انواع محموله های سنگین و فوق سنگین از تهران به شاهرود با نازلترین تعرفه و بصورت همه روزه و ارزان قیمت تحت پوشش بهترین بیمه نامه برای حفظ سرمایه و محموله شما 

 

ارسال محموله های سنگین و فوق سنگین با انواع کمرشکن ها در کمترین زمان ممکن علاوه بر تهران از تمام شهر های دیگر کشور نیز انجام میشود . 

 

حمل محموله های ترافیکی از تهران به شاهرود

 

برای ارسال و انتقال انواع محموله های ترافیکی عادی و ترافیکی عظیم می توانید از طریق خدمات بهترین و ارزانترین جابجایی را تجربه کنید . 

 

 

آنی بار برای حمل و نقل محموله های ترافیکی ، همه روزه با اخذ مجوز ترافیک از وزارت راه خودروی باربری مناسب که معمولا کمرشکن در ابعاد مختلف است را درا ختیار شما قرار میدهد . 

 

 

بار ترافیکی معمولا به محموله هایی گفته میشود که دارای ابعاد و یا وزنی متفاوت و غیر استاندارد کامیون ها هستند . به عنوان مثال ، ممکن است طول انها زیاد باشد مانند پروانه های توربین بادی ، ممکن است وزن انها بسیار زیاد باشد ، مانند ژنراتورهای عظیم . ممکن است عرض آنها زیاد باشد مانند قطعات و سازها های فلزی 

 

 

برای حمل و نقل همه این موارد ، انی بار بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد تا با کمترین هزینه امکان حمل و نقل بار به تمام شهر های استان سمنان را داشته باشید.

 

تخصصی ترین خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می شود . حمل و نقل سنگین نه تنها برای شاهرود و استان سمنان بلکه برای همه نقاط کشور در اسرع وقت انجام خواهد شد . 

کمرشکن شاهرود
کمرشکن شاهرود

 

حمل بیل مکانیکی به شاهرود با کمرشکن

 

 

برای حمل و نقل انواع بیل مکانیکی می توانید ارزانترین و سریعترین خدمات را از آنی بار درخواست کنید و بدون هزینه های اضافی که شرکت های غیر معتبر از شما دریافت میکنند اقدام به حمل بیل خود نمایید . 

 

 

بیل مکانیکی دارای وزن های مختلفی هستند که البته عرض اکثر بیل های راهسازی و ساختمانی از شرایط عادی خارج و در محدوده بار های ترافیکی قرار میگیرد . 

 

برای حمل و نقل بیل مکانیکی به شاهرود ، بر اساس وزن و ابعاد و شرایط محموله ، تریلی کمرشکن مورد نیاز شما توسط انی بار در اختیارتان قرار میگیرد تا در اسرع وقت به همراه بارنامه و مجوزم مخصوص امکان حمل آن را داشته باشید .

 

آنی بار انواع کمرشکن از 5 محور تا 11 محور را برای حمل و نقل بیل های مکانیکی در اختیار شما قرار میدهد .

 

علاوه بر کمرشکن شاهرود ، همه روزه برای خدمات کمرشکن قم نیز می توانید بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید. 

 

حمل بیل مکانیکی
حمل بیل مکانیکی

 

 

باربری با انواع کمرشکن برای شاهرود

 

 

برای ارسال بار و محموله های بزرگ و طویل و مرتفع به استان سمنان ، امکان ارسال بار های شما با کمرشکن های مختلف که توان حمل متفاوتی دارند فراهم است . 

 

کمرشکن ها به صورت 5 محور ، 7 محور ، 9 محور و 11 محور برای حمل و نقل انواع محموله مورد استفاده قرار میگیرند که بر اساس وزن محموله و ابعاد آن باید کمرشکنی متناسب با آن را انتخاب کنید . 

کمرشکن های آنی بار بصورت همه روزه از تهران و همه شهر های کشور برای حمل و نقل محموله های شما آماده ارائه خدمات دقیق و حرفه ای میباشند . 

 

حمل قطعات فوق سنگین برای شاهرود

 

 

یکی از خدماتی که آنی بار به شما عزیزان ارائه می نماید ، حمل و نقل فوق سنگین است . در خدمات جابجایی های بسیار سنگین ، محموله هایی که دارای وزن هایی بالایی هستند ( شاید چندین هزار تن ) با استفاده از بوژی به شاهرود ارسال میشوند . 

بوژی ها هزارچرخ هایی هستند که برای حمل و نقل فوق سنگین مناسب هستند و طول آنها بر اساس محموله متغیر میباشد . 

مجموعه آنی بار سازه های سنگین و قطعات نیروگاهی و نظامی را با کمترین هزینه از طریق این خدمات به مقاصد مختلف مانند شاهرود و سایر شهر های استان سمنان انتقال میدهد .

 

حمل و نقل سنگین بوژی
حمل و نقل سنگین بوژی

 

حمل کانکس بصورت تخصصی و حرفه ای 

 

حمل دستگاه راهسازی به شاهرود

برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی می توانید از طریق تماس با آنی بار بهترین و حرفه ای ترین خدمات را در اختیار داشته باشید . دستگاه های راهسازی نسبت به همه محموله های سنگین در داخل کشور جابجایی بیشتری دارند و برای پروژه های مختلف به نقاط مختلف کشور ارسال میشوند. 

 

 

آنی بار برای حمل و نقل انواع دستگاه های راهسازی از تهران و شهرستان ها به شاهرود ، همه روزه خدمات باربری و تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد. 

 

 • حمل لودر و گریدر
 • حمل غلطک 
 • حمل بولدوزر 
 • تراکتور 

 

برای حمل همه این دستگاه های نام برده شده ، بهترین گزینه استفاده از تریلی کمرشکن است . اگر وزن دستگاه ها حدود 24 – 25 تن باشند ، تریلی کمرشکن 2 محور مورد استفاده قرار میگیرد. 

 

 

در صورتی که حدود 30 تن باشد ، از کمرشکن 7 محور استفاده میشود . درصورتی که محموله شما وزن نهایتا 55 تن داشته باشته باشد از تریلی کمرشکن 11 محور استفاده خواهد شد. 

 

 

بنابر این ، برای حمل و نقل دستگاه های راهسازی ابتدا نیاز به اطمینان از تناژ و وزن دستگاه ها داریم .  حمل بار با کمرشکن تخصص تیم آنی بار است . فقط کافیست با ما در تماس باشید.

 

 

تماس با ما
تماس با ما

 

پوشش خدمات کمرشکن برای تمام استان سمنان

 

اگر قصد دارید برای شاهرود انواع محموله های سنگین را ارسال کنید ، باید این موضوع را مد نظر داشته باشید که حمل و نقل سنگین آنی بار علاوه بر شهر شاهرود برای همه شهرستان های این استان نیز در اختیار شما قرار میگیرد .

 

 • ایوانکی 
 • گرمسار 
 • مهدیشهر 
 • شاهرود
 • دامغان
 • شهمیرزاد
 • سرخه
 • آرادان
 • میامی و . . . .

 

همه نقاط استان سمنان بصورت کامل تحت پوشش خدمات باربری سنگین و حمل و نقل بار با استفاده از انواع کمرشکن می باشد و شما می توانید نرخ کرایه را بصورت همه روزه با مشاوره با کارشناسان ما استعلام کنید . 

 

کمرشکن سمنان را می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان ثبت درخواست کنید . حتی در مواردی که نیاز باشد ، کارشناسان آنی بار برای بررسی میدانی محموله بصورت حضوری خدمت خواهند رسید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید