anibar-header

حمل بار ترافیکی | باربری ترافیکی | جابجایی محموله ترافیکی

نحوه انتقال محموله های ترافیکی چگونه است ؟ 

برای آشنایی با حمل بار ترافیکی ابتدا باید تعریفی از محموله ترافیکی ارائه کنیم تا با مفهوم آن بهتر آشنا شوید. بار ترافیکی به محموله هایی که دارای ابعاد ، وزن و شرایط خارج از حالت استاندارد حمل و نقل زمینی باشند گفته می شود. 

 

به عنوان مثال ، محموله هایی که دارای طول 20 متر یا عرض 4 متر یا وزن 100 تن هستند همگی در محدوده محموله های ترافیکی قرار میگیرند. برای حمل بار های ترافیکی قوانین و مقررات خاصی وجود دارد و نیاز به فراهم نمودن برخی موارد دارد.

 

انتقال محموله های ترافیکی معمولا با تریلی کمرشکن یا بوژی انجام میشود که یک فرایند کاملا تخصصی است و نیاز به تجربه بسیار بالایی دارد. برای حمل بار ترافیکی ابتدا باید کارشناسان نوع محموله و شرایط حمل آن و حتی مسیر تردد را نیز مورد بررسی قرار دهند.

برای حمل و نقل سنگین به صورت حرفه ای ، تنها کافیست با شماره های آنی بار در تماس باشید. 

 

بار ترافیکی
بار ترافیکی

انواع محموله های ترافیکی

 

 

محموله های ترافیکی دارای انواع مختلفی هستند که بر مبنای هر نوع از آنها نوع مجوز یا حتی مسیر حرکت آنها و خودروی مورد استفاده نیز دوچار تغییر میشود .

 

  • محموله ترافیکی از عرض : محموله ای که عرض آن بیش از 2 متر 60 سانتی متر باشد . 
  • محموله ترافیکی از ارتفاع : محموله ای که ارتفاع آن از آسفالت 4/5 متر به بالا باشد . 
  • محموله ترافیکی از طول : محموله ای طول آن بیش از 13 متر و 60 سانتی باشد و از انتهای یک تریلی بیرون بماند . 
  • محموله ترافیکی از نظر وزن 

 

این موارد در شرایط حمل و نقل ، هزینه های حمل نقل و مسیر حمل موثر هستند . 

 

 

به عنوان مثال ، برای حمل یک محموله ترافیکی از نظر وزن ، رانندگان توسط مجوز تردد مجاز به حرکت از جاده هایی هستند که پل های موجود در آنها توان تحمل وزن این محموله را داشته باشند . 

 

حمل ترافیکی از تهران به شهرستان 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های ترافیکی از تهران به شهرستان ها آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان میباشد . برای ارسال محموله از تهران به شهرستان ، میبایست محل بارگیری دقیقا در استان تهران باشد تا امکان اقدام برای کسب مجوز تردد فراهم گردد . 

 

 

انی بار خدمات باربری ترافیکی را به هر نقطه ای از کشور با ارزانترین و بهترین بیمه نامه ارائه می نماید و شما می توانید بدون هزینه های اضافی نسبت به جابجایی محموله های خود اقدام نمایید . 

 

 

حمل و نقل ترافیکی تهران را با آنی بار تجربه کنید . 

 

تماس با ما
تماس با ما

 

حمل بار ترافیکی با تریلی کمرشکن

 

برای حمل و نقل محموله های ترافیکی ، معمولا از تریلی کمرشکن استفاده میشود . این تریلی برای حمل بارهایی تا تناژ حدود 70 تن مناسب است اما در برخی موارد ، ابعاد و وزن محموله بیش از این است . در چنین مواقعی برای حمل و نقل محموله های ترافیکی از وسیله ای به اسم بوژی استفاده میشود که توان حمل بسیار بالایی دارد و توسط 1 یا چند کشنده روی یک صفحه چرخ دار میباشد . 

 

 

 

برای حمل بارهای ترافیکی با کمرشکن ، ابتدا باید شرایط محموله مورد بررسی قرار بگیرد تا مناسب ترین تریلی کمرشکن در اختیار شما قرار بگیرد . 

 

حمل و نقل محموله های ترافیکی و سنگین
حمل و نقل محموله های ترافیکی و سنگین

 

حمل و نقل محموله های ترافیکی با بوژی 

 

یکی از دستگاه هایی که برای انتقال محموله های فوق سنگین و یا بسیار بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد بوژی است . بوژی دارای ابعاد مختلفی است که بر اساس نوع محموله مورد استفاده قرار میگیرد. 

بوژی ها توان حمل بار ترافیکی تا چند 100 تن را دارند. در کشور ما تعداد شرکت هایی که امکان انتقال این محموله ها را دارند کمتر از انگشتان یک دست است که یکی از انها آنی بار است .

برای حمل بار ترافیکی با بوژی نیاز به هماهنگی و کسب مجوز از وزارت راه می باشد . 

 

حمل و نقل محموله های ترافیکی فوق سنگین
حمل و نقل محموله های ترافیکی فوق سنگین

 

حمل و نقل ترافیکی با بیمه نامه کامل

 

 

همانطور که مطلع هستید ، محموله های ترافیکی معمولا دارای ارزش بسیار زیادی هستند . چه دستگاه های صنعتی و چه سازه های ساخته شده توسط دست . در حمل محموله های ترافیکی باید از بیمه نامه ای متناسب با ارزش محموله استفاده نمود که بر اساس میزان ارزش و قیمت محموله پوشش کامل و بدون قید و شرط را ارائه می نمایند. 

 

 

محموله های ترافیکی سنگین معمولا ارزشی در حدود چند میلیارد نیز دارند که بیمه نامه مجموعه آنی بار بدون هیچ مشکلی امکان بیمه این محموله  ها را دارد . 

 

 

تنها کافیست با کارشناسان و متخصصین ما در تماس باشید . 

 

حداکثر سرعت برای حمل بارهای ترافیکی
حداکثر سرعت برای حمل بارهای ترافیکی

 

حمل بار با کمرشکن برای انتقال محموله های سنگین و فوق سنگین تحت پوشش کامل بیمه انجام میشود .

اسکورت محموله های ترافیکی 

 

برای حمل برخی محموله های ترافیکی ، بنا بر تشخیص مراجع مربوطه باید از خودرو اسکورت نیز بهره مند شد . خودروی اسکورت دارای علائم و تجهیزات می باشند که خودروی اسکورت باید به همراه داشته باشد : 

 

  • چراغ گردان
  • تابلوی احتیاط محموله ترافیکی
  • پرچم قرمز رنگ با علائم شب رنگ
  • چراغ چشمک زن
  • جعبه های کمک های اولیه و درمانی
  • کپسول آتش نشانی

همیشه خودروی اسکورت باید در جلوی محموله ترافیکی باشند حدودا 150متر جلوی آن و اگر احتیاج به دو اسکورت بود یک خودرو دیگر در پشت محموله ترافیکی با فاصله 150 متری حرکت می کند و همچنین در صورت توقف در شب به فاصله هفتاد متر در جلو و عقب و دو عدد در پهلوهای کالا ترافیکی نصب می گردد و همین عمل در روز هم باید انجام داد.

 

بهترین و حرفه ای ترین خدمات حمل و نقل بار ترافیکی و محموله های ترافیکی را می توانید از طریق آنی بار تجربه کنید . حمل و نقلی تخصصی  و ارزان با آنی بار در اسرع وقت توسط نیکی گشت انجام میشود.

 

برای حمل بار ترافیکی مجوز های لازم توسط تیم متخصص ما اخذ خواهد شد . 

 

مشاوره برای حمل تخصصی محموله ترافیکی

 

برای انتقال یک محموله  ترافیکی به شهرستان ها یا جابجایی داخل یک شهر ، بررسی دقیق و تخصصی محموله سبب میشود که علاوه بر کاهش احتمال ریسک بروز حوادث ، هزینه های حمل و نقل شما نیز کاهش چشمگیری داشته باشد. 

 

از همین جهت ، برای حمل یک محموله ترافیکی مشاوران ما با بررسی تخصصی محموله بصورت حضوری شرایطی را فراهم میکنند که محموله شما با بهترین شرایط جابجا شود. 

برای مشاوره تلفنی یا درخواست بازدید میدانی و حضوری می توانید با شماره تلفن کارشناسان ما در تماس باشید. 

آنی بار ، متخصص حمل محموله های ترافیکی سنگین و فوق سنگین  حمل و نقل بین المللی می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید