anibar-header

حمل بار ترافیکی | باربری ترافیکی

حمل و نقل بارهای ترافیکی و محموله های حجیم و سنگین از تهران به سایر نقاط کشور یکی از تخصص های آنی بار است که برای جابجایی های سنگین مورد استفاده قرار میگیرد . باربری ترافیکی برای حمل و نقل محموله های حجیم ، عریض و طویل و سنگین میباشد که در برخی موارد قوانین و قواعد حمل و نقل بسیار متفاوت با حمل و نقل معمولی خواهد بود .

 

 

باربری ترافیکی چیست ؟ 

 

 

برای حمل و نقل محموله هایی که دارای ابعاد و شرایط خاص یا غیر متعارف هستند اصطلاح حمل ترافیکی مورد استفاده قرار میگیرد . حمل بارهای ترافیکی نیاز به مجوزهای خاص از طرف سازمان راهداری و وزارت راه میباشد که در برخی موارد مسیر حمل و نقل بار نیز به شرکت ها اعلام می شود و می بایست محموله دقیقا از این مسیر تردد کند . در برخی موارد هم برای حمل و نقل نیاز به اسکورت جلو یا پشت یا هر دو میباشد .

حمل و نقل بار ترافیکی از نظر هزینه ای نیز نسبت به حمل بارهای عادی کمی گران تر خواهد بود که هزینه اخذ مجوزات شامل آن میشود . 

 

بار ترافیکی
بار ترافیکی

 

انواع محموله های ترافیکی

 

 

محموله های ترافیکی دارای انواع مختلفی هستند که بر مبنای هر نوع از آنها نوع مجوز یا حتی مسیر حرکت آنها و خودروی مورد استفاده نیز دوچار تغییر میشود .

 

  • محموله ترافیکی از عرض : محموله ای که عرض آن بیش از 2 متر 60 سانتی متر باشد . 
  • محموله ترافیکی از ارتفاع : محموله ای که ارتفاع آن از آسفالت 4/5 متر به بالا باشد . 
  • محموله ترافیکی از طول : محموله ای طول آن بیش از 13 متر و 60 سانتی باشد و از انتهای یک تریلی بیرون بماند . 
  • محموله ترافیکی از نظر وزن 

 

این موارد در شرایط حمل و نقل ، هزینه های حمل نقل و مسیر حمل موثر هستند . 

 

 

به عنوان مثال ، برای حمل یک محموله ترافیکی از نظر وزن ، رانندگان توسط مجوز تردد مجاز به حرکت از جاده هایی هستند که پل های موجود در آنها توان تحمل وزن این محموله را داشته باشند . 

 

حمل ترافیکی از تهران به شهرستان 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل محموله های ترافیکی از تهران به شهرستان ها آماده ارائه خدمات باربری به شما عزیزان میباشد . برای ارسال محموله از تهران به شهرستان ، میبایست محل بارگیری دقیقا در استان تهران باشد تا امکان اقدام برای کسب مجوز تردد فراهم گردد . 

 

انی بار خدمات باربری ترافیکی را به هر نقطه ای از کشور با ارزانترین و بهترین بیمه نامه ارائه می نماید و شما می توانید بدون هزینه های اضافی نسبت به جابجایی محموله های خود اقدام نمایید . 

 

حمل و نقل ترافیکی تهران را با آنی بار تجربه کنید . 

تماس با ما
تماس با ما

 

حمل بار ترافیکی با تریلی کمرشکن

 

برای حمل و نقل محموله های ترافیکی ، معمولا از تریلی کمرشکن استفاده میشود . این تریلی برای حمل بارهایی تا تناژ حدود 70 تن مناسب است اما در برخی موارد ، ابعاد و وزن محموله بیش از این است . در چنین مواقعی برای حمل و نقل محموله های ترافیکی از وسیله ای به اسم بوژی استفاده میشود که توان حمل بسیار بالایی دارد و توسط 1 یا چند کشنده روی یک صفحه چرخ دار میباشد . 

 

 

برای حمل بارهای ترافیکی با کمرشکن ، ابتدا باید شرایط محموله مورد بررسی قرار بگیرد تا مناسب ترین تریلی کمرشکن در اختیار شما قرار بگیرد . 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد

تماس بگیرید